Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan pillanatod,...

Volt már olyan pillanatod, hogy örültél annak, hogy egy barátod lelépett?

Figyelt kérdés
Semmi jót nem kaptam tőle,ragaszkodtam az elején hozzá,hiába csak rosszat kaptam tőle. Mégis örülök annak,hogy nem keres és sehol sem szíd meg ócsárol engem,mint pl régen itt.
2019. jún. 9. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,egy ócska, rosszindulatú k.r.va volt aki egyszerre két fiúval is kavart.Folyamatosan ott voltam mellette,hazudtam miatta.És a végén engem hordott el mindennek,mert azt hitte én mondtam el a hivatalos barátjának.Önző volt, nagyképű és azt hitte ő a világ legszebbnek,legokosabbja.
2019. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan még nem volt, de olyan van hogy örülnék neki ha teljes mértékben kilépne az életemből.Nem tartom vele akpcsolatot de ő időnként próbálkozik ír,hív hogy találkozzunk,de megvan az oka miért nem akarok vele találkozni-nem kaptam tőle olyan viszonyulást ami egy barátnak jár és más barátaival tudom nem ilyen.Idővel elundorodtam tőle lelkileg,nem hiányzik a társasága és számomra is érthetetlen,hogy egy ilyen személy miért kívánkozik visza az életembe?
2019. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!