Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszélgessek a kiszemelt...

Miről beszélgessek a kiszemelttel? Hogy kerüljek hozzá közel?

Figyelt kérdés

3 éve ballagtunk, és kezdtek különbözni útjaink. Már akkor is több volt barátságnál részemről. Valahogy így hosszú idő után hiányzik, és kívánom.

Nem vagyok az a társasági ember sajnos, bár ő sem az a bulizós fajta. Hogy jöhetne össze a dolog? Milyen témákról lehetne beszélgetni vele akár séta közben, akár randin?

Ne utasítsatok el, még sosem volt barátnőm, nem tudom hogy megy ez :( 19/F


2019. jún. 9. 19:39
 1/3 anonim válasza:
0%

Te 16 évesen ballagtól általánosból???


"kiszemelttel"? 😂😂😂🤷🏻‍♀️ Ez annyira dedó.


Elhívtad randira vagy ilyesmi?? Ha most sincs téma, késóbb hogy lesz? Hova jár suliba stb.,ha más nincs...

2019. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%

Hát...sokmindenről lehet. Mondjuk talán a szemölcsös disznók szaporodási szokásai nem a legjob téma, de sose tudni. akár még az is bejöhet.

Az még oké, hogy 19 éves korodban még nincs meg úgy a "téma" de ha szexet is szeretnél, még 40 éves korod előtt dugd meg, mert utána már vagy sikerül, vagy nem :D

2019. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 évesen ballagtam, de most másról van szó
2019. jún. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!