Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek keressem, vagy...

Szerintetek keressem, vagy csicskaság lenne?

Figyelt kérdés

Régen haveromnak tartottam, állandóan kerestem, de legtöbbször ignorált, mivel neki sok haverja van, akik közé egyébként egyszer nem hívott... :D

2-3 naponta mindig elhívtam valahová, vagy írtam neki.

Hát... Jó nagy csicska voltam. A kutyája, ő meg szerintem élvezte, hogy állandóan futok utána (mivel nekem kb. 1 haverom nem volt).

Volt olyan nyári szünet, hogy egyszer nem jött el sehová sem, pedig legalább 20-szor elhívtam.

Értem én őt, nyilván joga van nem bevonni a baráti társaságába, lekoptatni, stb. De ez részemről nem felmentés a részére, reagálni kell(ett volna) rá.

Már több, mint fél éve nem kerestem, ő azalatt 1-szer érdeklődött utánam, második alkalommal egy képet küldött és arról beszélt, harmadik alkalommal felköszöntött messenger-en, 4-edik alkalommal elhívott valahová, ötödik alkalommal pedig (szintén messenger-en) boldog új évet kívánt, és ennyi, azóta nem kíváncsi rám.


Sajnos elég gyenge jellem vagyok. Nem tudok nemet mondani, szívesen segítek másoknak, és gyenge az akaratom. Meg hát ugye suliban elég sokat csesztettek, biztosan szereztem nekik hála nem kevés + jellemhibát.

Szerintem ő nem akar egyenlőségen alapuló barátságot, és csak kelléknek kellek neki. Amikor nincs más, akkor jó vagyok, meg amikor ő unatkozik, akkor is.

Egyébként szívesen haverkodnék vele, elfelejtenék mindent, ha normális barátság alakulna ki. De az inasa nem akarok megint lenni. Van erre esély? Vagy várjak amíg ő keres? És ha igen, akkor mit tegyek?


2019. jún. 10. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Neked se sok érzéked van ehhez.

Emberünk tök nyilvánvalóan nem kér belőled, pótléknál nem vagy se több, se jobb számára és ez később se lesz másképp. Hagyd békén. Keress másik társaságot.

2019. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Hát... Neked se sok érzéked van ehhez."


Hát nem, de azért írtam ki, hogy hátha mások tudnak valami okosságot írni :)

2019. jún. 10. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom hogy rossz, de néha jobb a múltat a múltban felejteni. :(

Nekem is van, volt és meg lesz is :(

2019. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"csicska" - aki ilyen szavakat használ magára és másra, annak súlyos értékválsága lehet.
2019. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!