Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rosszul tettem hogy leépítette...

Rosszul tettem hogy leépítettem a barátomat akinél kialakult a skizofrénia?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírtam a téveszméit amit állandóan nekem írogatta és csak mondta mondta mondta, egyszerűen már nem lehetett bírni, így már nem válaszoltam neki, telefont nem vettem fel, szép lassan leépítettem tudom egy beteg ember mellett kell állni De valahogy nem bírtam már
2019. jún. 10. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Egy barát mindig a másik mellett van, bármi is van. Nem voltál a barátja soha.
2019. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Egy barát nem pszichiáter, akinek tudnia kell, hogyan kell kezelni a helyzetet. Ha valakinek skizofrénként van betegségtudata (ami ritka), kér és kap és szaksegítséget, szedi a gyógyszerét, akkor nyilván más a helyzet, lehet támogatni barátként (is). De ha csak mérgezi a kapcsolatot a betegségével, akkor egy barát semmit nem tud tenni...
2019. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál segíteni is neki ebben az ügyben egyáltalán vagy azonnal lekoptattad, amikor kényelmetlen lett, mert nem is vagy a barátja?
2019. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Milyen téveszméi voltak?
2019. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!