Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Rosszul tettem hogy leépítettem a barátomat akinél kialakult a skizofrénia?

Egyszerűen már nem bírtam a téveszméit amit állandóan nekem írogatta és csak mondta mondta mondta, egyszerűen már nem lehetett bírni, így már nem válaszoltam neki, telefont nem vettem fel, szép lassan leépítettem tudom egy beteg ember mellett kell állni De valahogy nem bírtam már

jún. 10. 16:40  Privát üzenet  

A válaszok
Egy barát mindig a másik mellett van, bármi is van. Nem voltál a barátja soha.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 10. 17:00 Privát üzenet
Egy barát nem pszichiáter, akinek tudnia kell, hogyan kell kezelni a helyzetet. Ha valakinek skizofrénként van betegségtudata (ami ritka), kér és kap és szaksegítséget, szedi a gyógyszerét, akkor nyilván más a helyzet, lehet támogatni barátként (is). De ha csak mérgezi a kapcsolatot a betegségével, akkor egy barát semmit nem tud tenni...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 10. 17:06 Privát üzenet
Próbáltál segíteni is neki ebben az ügyben egyáltalán vagy azonnal lekoptattad, amikor kényelmetlen lett, mert nem is vagy a barátja?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 10. 18:10 Privát üzenet
Betta Ardi nevű felhasználó válasza:

Milyen téveszméi voltak?

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 12. 23:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Segítség! Skizofrén a munkatársam?
Szerintetek mit érezhetett amiatt, hogy leépítettem?!
Hogyan csináljak ki/ mártsak be egy ilyen veszélyes embert? Nem kéne szabadon lennie.
A fiam a gépével beszélget, normális az ilyen?
Mitől lehet az, hogy azt az embert látni akarom szenvedni akivel kb 2 napig jártam majd egy csomót koplaltam utána és megkérdeztem ma, hogy miért szomorú + ő az egyetlen aki meg...
Emberi lénynek számít-e egy pszichotikus állapotban lévő skizofrén?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!