Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

A baràtommal összevesztünk a nök miatt. Szerintetek kinek van igaza?

Nekem jol megy a csajozas neki nem. Mondtam neki megtanitom és olyan ideges lett összekaptunk csúnyàn. Annyira irigy volt azt mondta milyen szemét vagyok hogy 2 baratnom van. Mondtam neki jobb mintha olyan lennek mint te. Es mar nem vagyunk baratok. Szerintetek kinek van igaza?? Szerintem roppant irigy ram es gondoltam segitek es ezt kapom.

Keress kérdéseket hasonló témában: veszekedés

jún. 10. 20:01  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Neki csak egy csaja volt eleteben de az is elhagyta igen hamar.

# 1/14Időpont jún. 10. 20:03 Privát üzenet
Szerintem már fellőtték a pizsit a kamu kérdéseknek. Holnap suli bogaram, még van 4 nap az évből.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont jún. 10. 20:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Illetve a volt baràtommal vesztünk össze

# 3/14Időpont jún. 10. 20:04 Privát üzenet
Hajh egyiketekseknek. Remélem segítettem

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont jún. 10. 20:12 Privát üzenet
Még csak pár napja vagy velünk troll barátom, ezért nem tudhatod, de ennél fantáziadúsabb kamut kell kiírnod, ha vitát akarsz kirobbantani.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont jún. 10. 20:20 Privát üzenet
Obelix kinzomester újabb troll felhasználója, hurrá. Néhányat nevet elrejtve használt, de most megint van bátorsága nyíltan nyomni a full kretént.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont jún. 10. 20:23 Privát üzenet
adj nekik obelix. sokan melletted vagyunk.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont jún. 10. 20:39 Privát üzenet
Red Vixen nevű felhasználó válasza:

Debilek vagytok.

Te jobban.

Nincs miben igazatok legyen, de te külön tévedsz abban, hogy jobb két barátnő, mint a 0.

Pisis vagy még.

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont jún. 10. 20:49 Privát üzenet
BBKristof nevű felhasználó válasza:

Kiengedtek a pszichiátriáról?

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont jún. 10. 20:51 Privát üzenet
Gondolom pénzt azért kérték tőle a tanácsaidért.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont jún. 10. 21:04 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátommal összevesztünk egy jó ideje én nem tudom hogy béküljünk ki én még mindig haragszom rá mit tegyek?
Összevesztünk az egyik barátommal. Nem volt valami nagy veszekedés, de eléggé "forrófejű" az illető és én is. Kiakarok békülni vele mert hiányzik mit csináljak?
Összevesztünk barátommal mert megsértődtem azon, hogy fáradt és nem találkozunk. Bocsánatot kérjek?
(16 éves fiú vagyok) A legjobb lány barátommal (15 éves) összevesztünk, és most lessz a születésnapja. Mit vehetnék neki, és hogyan tudnám kiengesztelni?
Barátommal összevesztünk erre ő minden helyen letiltott viber skype fb stb. suliban is mintha nem léteznék levegőnek néz. Oda menjek hozzá? Mit csináljak? 15L
Legjobb barátommal összevesztem kb 5 hónapja nem tudok róla semmit. Mi voltunk a legjobb barátok. Egyetemre kerültem, de ő nem szereti " ilyen embereket". Amiért összevesztünk,...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!