Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítottad már meg a kapcsola...

Szakítottad már meg a kapcsolatot legjobb baráttal?

Figyelt kérdés
Mi miatt vetettél véget a barátságnak és mennyi ideig tartott?

2019. jún. 11. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, nem részletezem, de nagyon csúnyán viselkedtem vele, mert haragudtam valami miatt és emiatt ő is megharagudott rám és ezért nem beszéltünk, nem kerestem, mert büszke voltam és így maradt a dolog

gimisek voltunk, kb három évig voltunk barátok, nagyon megbántam, sokat változtam és látom a hibámat, de nem tudom, hogy most érdemes lenne e keresnem

2019. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 10 év után. Nagyon csúnyán viselkedett és kihasznált, én meg nem számíthattam rá.
2019. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, 10 év után. Súlyos beteg lettem, és kifogásolta, hogy emiatt már nincs annyi időm nyalni a seggét.
2019. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

15 év után szakítottam meg a "legjobb barátnőmmel" a kapcsolatot, amikor az aktuális pasikája eltiltotta tőlem, amiért rá merészeltem szólni, hogy ne rángassa az utca közepén a barátnőmet.


Aztán amikor szétmentek akkor jött sírva, hogy sajnálja (1 év után), de már nem tudtam rá barátként tekinteni, nem volt miről beszélni.


Sírtam is sokat, próbáltam vele felvenni a kapcsolatot, aztán úgy döntöttem, hogy megérdemlik egymást, csak én nem vagyok már rá kíváncsi.

2019. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kb 15 év után. Egyszerűen fogta magát és más társaságba járt,már nem hívott magával,az én eseményeimre mindig volt kifogás,mindig kihúzta magát belőlük,az utóbbi időben már csak telefonozott mikor átjött hozzám,szóval egy idő után feladtam és nem is hívtam többet. Ő sem keresett,szóval egyértelműen nem érdekelte a dolog. Nem tettem semmit,sosem vesztünk össze,semmi oka nem volt rá. Szóval nem igazán tudom mi volt az ok.
2019. jún. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
31%
Legjobb baráttal miért kellene megszakítani a kapcsolatot?
2019. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Aki a legjobb barát azzal sose szakítód meg a kapcsolatot. Ez alap, pont ezért hívják a legjobbnak. Lehet bármekkora a baj azzal nem szakitasz amíg csak éltek. Ennyi.
2019. jún. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem én szakítottam meg végülis, hanem ő. Nem úgy jöttek össze dolgok, ahogy azt terveztük, és engem okolt, engem tett érte felelőssé. 16 év....
2019. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, mikor rájöttem hogy csak csicska vagyok, aki mindent meg tesz neki. Egyszer pl egy fiú nagyon erősen lepofozott, úgy hogy egész nap piros volt az arcom, azért mert az akkori legjobb barátnőm megkért hogy idegesítsem fel.

Emelett pedig minden titkom tovább adta, és valamennyire az is közrejátszott hogy gazdagok voltak, mi meg nem.


1 évig tartott.

2019. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!