Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen nehéz nekem...

Miért ilyen nehéz nekem barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Mind az általános iskolából mind a középiskolából ki voltam közösítve.

Sose volt olyan szociális tapasztalatom mint másnak.

Elég érdekes "barátokat" szereztem életem során akik kihasználtak,átvertek,leszartak.

Ha magamat jellemeznem kéne ,akkor azt tudnám mondani ,hogy van szívem és nem szeretek rosszat okozni másnak.. szóval segítőkész jellem vagyok nagy szívvel amit általában ki is használnak..

Van egyetlen egy barátom aki elkerült szülővárosomból 12 éve ,de vele a mai napig beszélek/találkozok a 300 kilóméter ellenére is.

Szüleim tanácsolták,hogy járjak el buliba ismerkedni,de nem tudom.. buliba is úgy jár az ember,hogy már van egy kiépített baráti társasága és úgy talán tud ismerkedni (legalább is amit én láttam mind így volt).

Számkivetettnek érzem magam ebben a világban és rettenetesen fáj,hogy nem tudok senkivel elmenni sehova,mert mindenki leszar és nem törődik a létezésemmel.

Tényleg ennyire szar ember vagyok és tényleg megérdemlem ezt a sorsot?

Elég fiatal vagyok ,de már most nem tudom élvezni az életet ami elég nagy baj szerintem..

Barátnőm szeret és kitart mellettem és ez mind jó,csak egy barátnő sose lesz olyan mint a fiú barátok..

Voltatok már ilyen cipőben?

Ha igen ,akkor hogyan lábaltatok ki belőle?

20/F



2019. jún. 11. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam már 100X itt, megteszem újra: barátokat nem lehet "szerezni", keresni sem érdemes. Találni, azt igen, azt lehet. Van pár barátom, egyiket se kerestem. Abban igazad van a szüleidnek, hogy ha nem jársz emberek közé akkor nem fogsz.
2019. jún. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez bonyolult kérdés. Egy pszichológus jobban tudna válaszolni erre. Miért nem mész barátnőddel buliba?
2019. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Régebben sokszor elvoltunk a "barátokkal".

De sose sikerült kiépíteni baráti társaságot.

2019. jún. 12. 13:37
 4/7 anonim válasza:
Hasonló a helyzetem mint neked, ha szeretnél írj:) 20/f
2019. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod
2019. jún. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok, ha esetleg valakinek lenne kedve pár napot vagy hetet utazni, kirándulni az országon belül az nyugodtan írjon :-)

Esetleg ha még vadkempingezés is bele férne az is szuper lenn.

21F

2019. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozz és ne add fel!

Nekem sincsenek barátaim csak 1-2ember akivel néha beszélgetek de már ez is jobb mint a semmi. Próbálj például itt társalogni és lehet épp szerencséd lesz.

Sok sikert!

20/L

2019. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!