Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Volt már veled olyan, hogy az hazudott neked a legnagyobbat, aki a világon a legjobban elítélte a hazudást, és a legegyenesebb, legőszintébb ember volt? L

Pl. olyat tett, amit korábban rohadtul elítélt

Meg átvert

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, legjobb barát, barátság, hazugság, kamu, álszentség

jún. 12. 14:10  Privát üzenet  

A válaszok
Igen. A legtöbb csak mondja, hogy nem, de ugyan úgy hazudik. Mert azt hiszi, hogy attól jobb lesz. De az igazság egyszer úgyis kiderül, szóval hiába.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 12. 14:14 Privát üzenet
Ez téged meglep? Manapság csak ilyen emberek vannak, mindegyik előadja, hogy mekkora őszinte istenkirály, aztán az se igaz amit kérdez.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 12. 14:16 Privát üzenet
Igen. Mondjuk az alapból nagyon gyanús, ha valaki hangoztatja, hogy ő X dolgot nem csinál, elítéli stb.. Aki valóban nem csinálja azt az X dolgot (legyen ez hazugság, megcsalás, stb, ez mindenre vonatkozik), annak nem kell ezt nagy hanggal bizonygatnia, mert a tettei magukért beszélnek.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 12. 14:27 Privát üzenet
Igen volt. De az ilyenekre magasról tojok. Nekem bemesélte hogy hazudtam magamról,miközben ő volt az aki ezt tette. Én végig őszínte voltam vele. Aztán rájöttem hogy nem kell magamat hibáztatnom gyökerek miatt.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 12. 14:42 Privát üzenet

" az alapból nagyon gyanús, ha valaki hangoztatja, hogy ő X dolgot nem csinál, elítéli stb."

Pontosan!

Sok ember tudat alatt gyűlöli a saját hibáit, ezért sok esetben hangoztatja is, persze nem tudatosan ezért, de tény, hogy ezt hívják a "kivetítés " egyik formájának.

Mikor más emberek hibáit elítéli, kiemelve 1-1 negatív tulajdonságot, akár felerősítve ezt másoknál, vagy akár bebeszélve ezt, alap nélkül.

Ez sok esetben azért történik, mert ő maga olyan, azok a saját hibái, amiket tudat alatt nem szeret magában.

Pont ezért nem is tesz ellene semmit, hiszen a változáshoz az első lépés mindig a saját hibáink beismerése. Innen lehet továbblépni.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 12. 14:44 Privát üzenet
Vannak ilyen játékos emberek, de a másik fél hozzáállásán is sok múlik, hogy ő mennyire verhető át, mennyire fogadóképes erre a dologra.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 12. 18:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan éljek barátok nélkül?
Hogy tudnék új emberekkel ismerkedni/barátkozni? 17/f
Szerintetek lehet 20 éves kor felett találni olyan barátot aki az ember legjobb baratja lehet?
Egy lányért dolgozni, akivel nem vagy együtt?
Mit csináljak ha szeretnék barátokat, de azok nem nekem valóak?
Hogyan mentsem meg a barátságunkat?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!