Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veled olyan, hogy az...

Volt már veled olyan, hogy az hazudott neked a legnagyobbat, aki a világon a legjobban elítélte a hazudást, és a legegyenesebb, legőszintébb ember volt? L

Figyelt kérdés

Pl. olyat tett, amit korábban rohadtul elítélt

Meg átvert



2019. jún. 12. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Igen. A legtöbb csak mondja, hogy nem, de ugyan úgy hazudik. Mert azt hiszi, hogy attól jobb lesz. De az igazság egyszer úgyis kiderül, szóval hiába.
2019. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Ez téged meglep? Manapság csak ilyen emberek vannak, mindegyik előadja, hogy mekkora őszinte istenkirály, aztán az se igaz amit kérdez.
2019. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Mondjuk az alapból nagyon gyanús, ha valaki hangoztatja, hogy ő X dolgot nem csinál, elítéli stb.. Aki valóban nem csinálja azt az X dolgot (legyen ez hazugság, megcsalás, stb, ez mindenre vonatkozik), annak nem kell ezt nagy hanggal bizonygatnia, mert a tettei magukért beszélnek.
2019. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen volt. De az ilyenekre magasról tojok. Nekem bemesélte hogy hazudtam magamról,miközben ő volt az aki ezt tette. Én végig őszínte voltam vele. Aztán rájöttem hogy nem kell magamat hibáztatnom gyökerek miatt.
2019. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

" az alapból nagyon gyanús, ha valaki hangoztatja, hogy ő X dolgot nem csinál, elítéli stb."


Pontosan!

Sok ember tudat alatt gyűlöli a saját hibáit, ezért sok esetben hangoztatja is, persze nem tudatosan ezért, de tény, hogy ezt hívják a "kivetítés " egyik formájának.

Mikor más emberek hibáit elítéli, kiemelve 1-1 negatív tulajdonságot, akár felerősítve ezt másoknál, vagy akár bebeszélve ezt, alap nélkül.

Ez sok esetben azért történik, mert ő maga olyan, azok a saját hibái, amiket tudat alatt nem szeret magában.


Pont ezért nem is tesz ellene semmit, hiszen a változáshoz az első lépés mindig a saját hibáink beismerése. Innen lehet továbblépni.

2019. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Vannak ilyen játékos emberek, de a másik fél hozzáállásán is sok múlik, hogy ő mennyire verhető át, mennyire fogadóképes erre a dologra.
2019. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb bizalmat mindig az várja el, akiben a legkevésbé lehet megbízni.
2019. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!