Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm aki már több...

Fanni=) kérdése:

Van egy barátnőm aki már több éve a szobatársam és nem tudom hogy most haragszik vagy valami baj van? Ez nekem nagyon fáj de nem akarom megbántani azzal hogy mindom és nem akarom hogy azt higyje féltékeny vagyok a másik barátaira.

Figyelt kérdés
Most hogy itt az év vége eljön hozzám hogy bulizzunk egyett de ő az utóbbi időben fura mert most újra felelevenített egy másik baráti kapcsolatot és minket pedig elhanyagol miatta. Hogyan tudnám megbeszélni vele hogy egyátalán szeretne-e utazni meg minden? SOS

2019. jún. 13. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Az emberek változnak. De az is lehet, hogy valamit túlgondolsz. Kérdezz rá őszintén, hogy akkor most hanyagolni akar-e, vagy akar-e utazni vagy mi van, mert szeretnéd tudni mi a helyzet a barátságotokkal, aggódsz. Ha barátodnak érzed, akkor ez a kérdés menni fog.

A másik baráti kapcsolat miatt ne bántsd őt, nem egyedül a te barátnőd, és ha téged a másik miatt hanyagol, akkor ez van, nem tudsz mit tenni.

Ha úgy dönt, hogy nem akar már veled barátkozni, legyetek simán lakótársak. Meg lehet ezt szépen beszélni.

2019. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!