Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az osztályból miért nincsenek...

Az osztályból miért nincsenek jó barátaim?

Figyelt kérdés

Kicsit a kérdés megfogalmazása furcsa bocsi érte.

Szóval az van hogy gimibe amikor elindult a 9. Osztály elindult vele a klikkesedés és most így 10. Osztály végére vettem észre azt hogy én egyikben se vagyok benne és így nincsenek is jó barátaim onnan

Azt vettem észre magamon hogy 2-3 hetente odamegyek az egyik klikk tagjaihoz és velük próbálok lógni a következő 2-3 hétben ameddig észre nem veszem hogy nem vagyok olyan fontos nekik és ekkor megyek oda a másik klikkekhez



2019. jún. 14. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lemaradtál, vagy csak igazán abból a 15-30 főből senki nem igazán a "te embered". Sajnos van ilyen, a gimnázium elég szűk barátkozási lehetőséget nyújt. Ha egyik klikk sem jó igazán, akkor próbálj meg 1-1 szimaptikus emberrel összebarátkozni, ne csoportokban gondolkodj. Sajnos jobb ötletem nincs.
2019. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!