Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen velem? Ez nem...

Miért ilyen velem? Ez nem igazi barátnő!?

Figyelt kérdés

Tudom rossz kategoria de itt elég sokan vannak.Olyan dilemmaba vagyok.A baratnomrol lenne szo aki lehet nem is a barátnőm.Az utóbbi 2 hetben állandóan beszologat.Probalom érthetően leírni.

Az en férjem es az ő férje kis gyerekkori legjobb barátok.Egyutt is dolgoznak.Próbáltam évekkel ezelőtt is barátkozni ezzel a nővel de ott nagyon csúnyán kiadott rajtam. (Bajaim voltak amit bizalmasan elmondtam neki hisz "barátnőm" volt,erre másoktól halottam vissza már + dolgokkal megkombinalva) akkor megmondtam hogy megbizhatatlan es szar kavaro.megszakadt minden kapcsolat nem jártunk össze,nem beszéltünk évekig.Mostansag mivel a parom mondogatta hogy csak bekuljek ki ezzel a novel hogy osszetudjunk járni családostól..stb..belementem.Nem is volt gond sokáig de megint kezd elojonni ez a fura énje.Beszéltünk sok mindenről a szexrol is..a lényeg,állandóan panaszkodik hogy ot a férje nem csinálja meg rendesen meg a meretekkel is vannak bajok.Ezzel szemben en nemtudtam rosszat mondani a ferjemre.Nekünk 10+ évvel is nagyon jo a házas életünk,jol megvagyunk penzugyileg,érzelmileg mindenhogy.Hozzátartozik az is hogy ez a no 36 éves van 4 gyereke es nincs a legjobb formájában,100+ kg.Én 28 éves vagyok 2 gyerekünk van es kaban tartom magam,oda figyelek magamra.

Az elmúlt héten szabin volt mind a két férj es egymasnal dolgoztak.Hazfelujitas.A barátnőm meg egyszal bugyiba fogad,enged be a házba a férjem es engem.Mint ha direktbe akarna valamit az en ferjemtol.Olyan hulyen hagzik de meg be is szologat neki.A férjem is észrevette hogy ravan állva.

Erre meg beszologat nekem olyanokat hogy látta már o a bugyis polos jelentenel meztelenebbol ot az en férjem,meg rendeztem csajos osszejovetelt nálam es a végén a férjem is ivott egyet velünk (végig a házban volt) erre ott koccintasnal megszólalt hogy köszönjük az egész estét Xy nak.A férjemnek,meg hogy akkor erezte magat a legjobban amikor kint volt a ferjem is.Aki ott se volt en csináltam mindent kaja,pia,olimpia,minden volt.Ezzzzz is miii volt? ??Leszegyenitett a tobbiek elott.

Tegnap már kifakadtam a fejemnek hogy miért ilyen és ugye nem en vagyok a hülye amikor mindent megtettem.Meg hogy miért mondd ilyeneket hogy látta a férjem...soha sehol nem látta a férjem meztelenül azt mondta,őszintén ki is nevette mert akkora hasa van,pufi fank.Azt mondta féltékeny ránk,rám hogy fiatalabb vagyok,szebb es csinosabb is és jól élünk minden szempontból.Mondtam hogy régen is ugyan így kezdődött.Legszívesebben megmondanam a nőnek hogy az ő férje is eléggé pislogott amikor furdoruhaba voltam tegnap,a férjem is mondta hogy nézett.De en nem vagyok ilyen.Sose voltam sajnos.

Ugye ez nem igazi barátság az ő részéről?Egyedül a férjem es a bartjat sajnálom hogy megszűnnek a közös grillezesek,beszélgetések és a gyerekek...akik nagyon jóban lettek.A ferjem ma naluk van reggel óta dolgoznak.Hívott a no hogy menjünk le a gyerekekkel de nincs kedvem megint hallgatni hogy mit szól be.Én egy csendesebb emberke vagyok nyugodt,turelmes.Amit ilyenkor nagyon bànok.Segitsetek kerlek hogy 'intezzem el" ezt a not.Már ha jól betudnek neki en is szólni sokat jelentene.Bocs ha zavaros es hosszú de olyan szomorú vagyok es mérges hogy na.Hogy miért kell ezt csinálnia??!



2019. jún. 15. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor legközelebb négyesben lesztek, akkor mindenki előtt mondd azt, hogy ezek a húzásai nem tetszenek, és vagy leáll, vagy nem akarsz több közös programot, még a férjed és a gyerekek kedvéért sem.
2019. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen féltékeny.

Szerintem ne idegesítsd magad ezen a rosszindulatú nőn.

Fejezzetek be vele minden kapcsolatot.

Minél kevesebbet tud rólatok,annál kevesebb bajt tud okozni.

2019. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 exronin ***** válasza:
Szerintem ki akarja sajátítani a fèrjèt, mert mindenkire fèltèkeny.
2019. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!