Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, mivel másabb egy...

Lányok, mivel másabb egy meleg barát mint valaki aki nem meleg?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Melegebb.
2019. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy nem akar velem lefeküdni. Vele lehet pasikat nézegetni. Más eltérés nincs a heteró és a meleg férfi barátaim közt.
2019. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Privátra nem szoktam válaszolni.


Mint az összes többit, valahol ott volt buli/előadás/meló szimpi volt, haverok lettünk, majd valamikor elmondta, hogy a fiúkat szereti. Nem szexualitás alapján választok barátokat.

2019. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobban meg lehet nyílni, mert tudom, hogy nem azért kedves, hogy a bugyimba másszon.

Ugyanez azokkal a srác barátokkal, akiknek van barátnőjük. Nem azért lógnak velem és törődnek velem, mert többet akarnak barátságnál.

2019. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Nekem semmivel, ugyanarról beszélgettünk mint a heteró barátaimmal.
2019. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kicsit nyitottabbak, mint a többiek. De nekem mindegy, hogy meleg vagy sem. Az fontos, hogy jól megértsük egymást.
2019. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyikkel lehet fűteni, a másikkal nem.
2019. jún. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!