Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 16 évesen nincs legjobb...

16 évesen nincs legjobb barátnőm ez baj?

Figyelt kérdés
Mindenkivel jóba vagyok de szinte senkivel nincs olyan viszonyom hogy elhívhatnám valahova pl:strandra. Mindig úgyérzem hogy nem tudnánk miről beszélgetni de amúgy meg lehet be nem állna a szánk. Van egy barátnőm de ő olyan hogy nem tudok vele mindent megbeszélni mert olyan mintha nem érdekelné meg az ilyen pasi ügyeket se lehet vele sorozatot semmit nem néz és azokról se tudok neki dumálni ☹️. Van egy másik barátnőm de ő meg másik suliba jár sajnos.(őt imádom)Jövöre jönnek az osztályunkba több mint 20-an lehetséges hogy találjak ott barátot? Nem baj ha nincs még legjobb barátnöm ugye?
2019. jún. 15. 16:29
 1/3 Cute_Psychopata ***** válasza:
Nem baj, nekem sincs. Majd lesz.
2019. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincs.

De annyira nem is hiányzik.

2019. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne siettesd ezt, majd jön magától a dolog. Igaz, hogy az ilyen filmnézést, strandolást, pasi ügyeket jó egy legjobb barátnővel csinálni, de ezt mással is jó megbeszélni. Nem gond ha most nincsen legjobb barátnőd, mert bármikor kialakíthatsz egyet.
2019. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!