Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig késő barátról mi a...

Mindig késő barátról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Állandóan késik, de most már odáig jutott, hogy elnézést sem kér. Vettek egy teherautót, amit gányolnak, és ha szóvá teszem, hogy miért éppen a megbeszélt időpontunkban kell hozzálátni, akkor még ő van felháborodva. Elkezd kioktatni, hogy ez nekik mennyi pénzt hoz naponta, és ez mennyire fontos dolog. Az lehet, csak engem pont nem érdekel, mert nekem 1 forintot nem hoz, szóval tőlem milliókat is hozhat nekik, az sem fog érdekelni.

A szülei folyton kitalálnak neki valami munkát éppen akkor, amikor mennénk el, ő meg persze (30 évesen) azonnal háttérbe szorítja a közös programunkat.

Ez néha-néha belefér, de hogy ebből rutint űzni?

Én ilyet a szüleimtől még sosem láttam. Ha ők megbeszélnek valamit bárkivel, akkor azt betartják, még ha fontosabb dolguk is lenne.

Ha szerelés, vagy akármilyen házimunka van, azt miért nem tudják előre? Miért fél órával előbb kell kitalálni?


2019. jún. 16. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak ráfogja a szüleire közbe ők semmit se kérnek.

Nem barátkoznék ilyen emberrel.

2019. jún. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem mindig késik. Őt nem érdekli a közös programotok és helyette mást csinálna.

Ha amiatt késne, mert bénán osztja be az idejét, az más lenne. De így nekem sem lenne fontos a közös program.

2019. jún. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Többet nem várnám meg, az ilyen "barát" nem érdemli meg a barátságomat. Aki annyira sem becsül, hogy hihető kifogást találjon késésére, aki ennyire nem begcsül, annak nem szeretnék a barátja lenni.
2019. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
becsül
2019. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!