Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gimibe megyek, eddig nem...

Gimibe megyek, eddig nem voltak barátaim. Mit tegyek? Hogyan haverkodjak? F

Figyelt kérdés
Általanosban csak egy lanybarátom volt egész felsőben, aki ráadásul tök messzi városba megy koliba. Szeretnék új fiú barátokat szerezni, akikkel később eljárhatok programokra, és akár a nyári szünetekben is összefuthatok néha. Eddig egész nyáron otthon ültem, és nem csináltam semmit. Szeretnék ez ellen tenni. Már ismerem az osztályom, de hogyan írjak rá bárkire is? Szeretném, ha majd együtt ülhetnék valakivel az első nap, meg ha valakivel már a gólyatábor előtt jobban megismerkednénk, az nagyon jó lenne. Az osztályunkban kevés fiú van, és az is lehet, hogy ők tök jól ellesznek, és az én társaságom nem fogják keresni (általánosban is ez volt).
2019. jún. 16. 09:00
 1/6 anonim válasza:
83%
Csak legy onmagad.
2019. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt mondjuk én veled ellentétben jól megvagyok magamnak

Annyit kell tenni hogy odamész és 97% hogy focirajongók szinte biztos beszélj velük ilyen focis témákról még ha te nem is szereted és majd így van rá esély

2019. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek is teljesen igaza van
2019. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De most az osztálycsoportban vagy privátban szeretnék beszélgetést kezdeményezni, csak nem tudom milyen indokkal lehet rájuk írni. Mindenképp suli előtt szeretnék pár emberrel megismerkedni, hogy iskolába már úgy menjünk... értiek. Nem akarok ott elkezdeni ismerkedni, mert addigra a többiek már szinte összeszokott közösség lesz.
2019. jún. 16. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak írj rájuk hogy te te vagy próbálj valamit kezdeményezni hol laktok mit szeretek csinálni és ilyenek nagyon nem tudom
2019. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak nyugi.

Először is, mindenki azt érzi, amit te. Vagy ha nem is görcsölnek rá, akkor a helyzetük ugyanaz, mint a tiéd.

Mi a gimis osztályommal felkerestük egymást Facebook-on, és már a gólyatábor előtt szerveztünk közös programokat. Egy mozi után, az egyik lány, akivel ott már beszéltünk, rákérdezett, hogy leszünk-e padtársak. Azóta is nagyon jó barátok vagyunk.

Eleve, hogy kevesebb a fiú, sokkal jobban egymásra vagytok utalva, mert bár nyilván lesznek vegyes barátságok, azért a fiúk a fiúkkal egy másféle (szerintem szorosabb) kapcsolat.

Menj oda bárkihez, nem fognak elűzni. Légy nyitott és barátságos, a szituációk majd hozzák, amit hozniuk kell.

2019. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!