Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Alakult ki innen valakinek...

Alakult ki innen valakinek chat barátság?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor meddig tartott?

2019. jún. 16. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 percig.
2019. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt hosszú is de volt olyan is ami rendes barátságba ment de egy idő után tönkre ment a másik oldal miatt 29/F
2019. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akivel hosszabb távú, általában ritkábban váltunk levelet, megvan még most is, néhány hónap után, mindenről tudunk beszélgetni (az sem lenne baj, ha napi szinten lenne mgbízható levelezőtars).

Sok van, aki eleinte nyomja, napi több üzenet, aztán eltűnik.

2019. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, voltak akikkel huzamosabb ideig beszélgettünk, de végül mindig erőltetetté és lapossá vált a beszélgetés, emiatt aztán én már nem is erőltetem.
2019. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Február végén és áprilisban ismertem meg itt valakit akikkel a mai napig szinte minden nap beszélgetünk. Az egyikkel hamarosan találkozunk, a másikkal még szervezni kell, mert két országhatár választ el.
2019. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt, szerintem több, mint egy évig tartott, de aztán a lány mindenáron szexelni akart. Visszautasítás után meg eltűnt
2019. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,egy lánnyal.

Emlékszem,hogy a család kategóriában tett fel egy kérdést,mert a szülei bántották. Több okból kifolyólag átmentünk a Messenger-re,ahol leírta a baját,utána még beszélgettünk,oszt 2 nap után eltünt. Késöbb a beszélgetést is töröltem.

2019. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Manócska1 ***** válasza:
mi már négy éve chatelünk egy nővel akivel itt ismerkedtünk meg
2019. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-5 levél után valahogy mindenki felszívódik.

Egy lány volt anno, vele párszor találkoztunk is, de aztán kiment külföldre, ott él, azóta senkivel nem...

2019. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Voltak, de leginkább mentek.

Kivéve a barátnőmet :D

2019. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!