Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordulhat, hogy ő többet...

Előfordulhat, hogy ő többet érez irántam, mint barátság ezek alapján?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel 6 éve nagyon jó barátságban vagyunk. Sok időt töltünk együtt, suliban minden órán mellém ül, órák után is szoktunk dumálgatni. Kézilabdacsapatban játszom, és a srác tudja, hogy melyik kézilabdás oldalon milyen képek vannak fent rólam meg a régebbi videókat is belájkolta, amiken szerepelek. Múlt órán tesin lesérültem, nem tudtam röpizni, ki kellett ülnöm, és a srác, amikor látta, hogy egyedül vagyok, kiült mellém beszélgetni, és akkor sem ment vissza,amikor a haverjai hívták. 6.-ban kaptam tőle mikulásra egy személyes,kedves verset. Egyszer egyik osztálytársam gúnyneveken piszkált, és megkérdezte a srácot, hogy melyik a jobb szerinte, és a srác mondta,hogy szerintem a Niki (a rendes nevem). Ha valami vicceset mondott a tanár órán, akkor mindig rám nézett. Egyszer féltékeny lettem, mert mással dumált, és el akartam menni,és mondta, hogy ne menjek el,maradjak beszélgetni. Egyik haverja azt mondta, hogy látja,hogy szeret engem.

17/L


2019. jún. 16. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
igen. de az is lehet hogy nem. kérdezd meg tőle, talán jobban tudja hogy mit érez, mint mi, idegenek :)
2019. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!