Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi velem a baj? Mit csináljak?...

Mi velem a baj? Mit csináljak? Hogy szerezzek barátnőket? Nincs egyetlen barátom sem akivel együtt lóghatnék vagy bulizni járnék, vagy csak úgy ellenénk. Elég unalmas így az életem, elmegyek dolgozni meg haza megyek aztán ennyi a napom.

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Erre innen nem tudunk választ adni, hogy mi lehet a baj veled. De ,ha hasonló érdeklődési körrel rendelkező emberekkel találkozol, mondjuk valami rendezvényen, vagy mondjuk elmész bulizni egyedül van esélyed összefutni emberekkel, akikkel mondjuk barátságot köthetsz , ha mást nem elmentek legközelebb is bulizni.. Itt igazából az a lényeg , hogy menj emberek közé, hogy legyen alkalmad ismerkedni.
2019. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
Ugyanez a helyzet velem is, pedig én is bulizni szeretnék már járni, de nincs kivel mennem.
2019. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyure444 válasza:
Ha nem gond itt ki hány éves?
2019. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3. voltam és 21 vagyok.
2019. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanez... 23F
2019. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30/N nekem sincs...
2019. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!