Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert tunnek el a baratok...

Miert tunnek el a baratok mellolunk?

Figyelt kérdés

Sosem volt nekem olyan igazi igazi baratnom sajnos...

Persze mindig volt az életemben 1-2annak vélt lány, voltak jo pillanataink napjaink...

De mostanra 25vagyok megszuletett a második kislányom és azon kapom magam, hogy nincsenek barátaim :(

Persze nyilván van sok ember akikkel messengerezek stb de eljárni pl nincs kivel. Egyedül maradtam... Az az igazság, hogy ugy erzem minden eddigi barátságnak kinezo dologba en beletettem 120%ot... De nemkaptam semmit vissza. A legtöbb lánynak lett ujabb menobb barátnő.. Látom őket a neten..az utcán..szarul eső dolog ez nekem holott nem tartom magam rossz embernek.. Mit tanacsoltok?


2019. jún. 17. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ez az élet rendje.
2019. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen ismerős.. Anyuka leszel, elköltözöl... marad a messengeren pár régi kolléga akivel néha írsz, új helyen senki ismerős, senki akire számítani lehetne. Én így vagyok :(
2019. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem ezzel ne foglalkozz edesanya lettel es ennel fontosabb nincs a vilagon egy ido utan minden ember eleteben a csalade a foszerep a baratok elobb utobb kikopnak mert se ido se energia nincs rajuk s ha nincs az se baj. Egy huszon harmic koruli egyedulallo ezt persze maskepp eli meg ezer baratot gyujtenek maguk kore mert kulonben nagyon maganyosak lennenek. Miota hazassagban elek nekem nem hianyzik a nyuzsges s a mindenkivel joba akarok lenni elet. Ez mukodott addig amig nem eltem tartos kapcsolatban. Ha majd a gyerekek lesznek annyi idosek h lehet veluk utazni meg ha a munkaba visszater az ember szerezhet tarsasagot csalados kollegakat akikkel neha az ember eljar nyaralni vagy akar estenkent hetvegen neha osszejarni csalados programokat szervezni. De az az elet amit lanykoromban eltem egyatalan nem hianyzik. Minden eletszakasznak meg van a maga szepsege orome.Engem nem erdekel az se ha meno elete van meno baratokkal viszont nincs ferje s gyereke. Elvezd az anyasagodat es a 120% szazalekot a csaladodnak adjad.
2019. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!