Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Irigységből mondhatta? Lehet...

Irigységből mondhatta? Lehet hogy nem is igaz csak az irigység szólt belőle?

Figyelt kérdés
2-3 éve volt egy lany aki csúfolt engem/8.ban/ és olyanokat mondott h hiába huzom be a hasam ha ulok akk is latszik h dagadt vagyok. /egyáltalán nem húztam be a hasam/ O volt az egyetlen aki ledagadtozott tényleg más nem mondta, sportos alkatom van,és elmondta h utal engem(mert sok fiúval logtam és kedveltek köztük volt egy olyan is aki neki tetszett de a srác belem volt szerelmes) a lany ilyen palcika volt és senkinek nem tetszett. na az a lany be követett nemrég instan meg lajkolta néhány kepem. Most mit akar? Ledagadtozhat irigységből? Valaki ledagadtozhat valakit csak úgy irigységből h közben nem is az?
2019. jún. 19. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy dagadt, sőt, sportos alkatod van és egy emberen kívül senki nem mondta, akkor elég logikusnak hangzik, hogy valójában nem úgy van ahogy az az egy ember mondta, nem?
2019. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De tényleg, csak ugye ha valakire mondják ezt a jelzőt akkor csak elgondolkodik. Akkoriban is S-es ruhakat hordtam, és regen alsóban duci voltam de aztán 7.-8.ban már nem és senki nem csúfolt ezzel,csak 8.-ban ő,de ezt is a hátam mögött. Akkor ezt irigységből tette? Nem volt valós alapja?
2019. jún. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!