Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha csak ritkán...

Mit tegyek ha csak ritkán keresnek a barátaim iskolán kívül és néha akkor is úgy érzem, hogy hátsó szándékkal? Sajnos mostanában nagyon egyedül érzem magam és félek, hogy még rosszabb lesz

Figyelt kérdés
Plusz mindegyik kb. 80kmre él tőlem és ez miatt nehezen tudunk találkozni. Sajnos nagyon nehezen merek kezdeményezni és nem nagyon merem el hívni őket sehová mert félek, hogy vissza utasítsnak. Úgy érzem ez a nyár is szörnyű lesz..
2019. jún. 20. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Es te miért nem keresed őket? Jah hogy az már luxus hogy esetleg te epitsd a barátságot
2019. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert félek, hogy csak zavarnám őket és hogy esetleg idegesítő vagyok számukra.. Tudom, hogy keresnem kéne őket, de mivel nem történik velem semmi nem tudok, hogy rájuk írni és mivel nem járok el sehová nem nagyon tudom őket programokra sem hívni. Ha vkinek lenne valami ötlete hogy hogyan írhatnék szívesen meghalgatom
2019. jún. 20. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem történik semmi veled mert nincsenek haverjaid, nem mész el sehova, és ahelyett hogy itt rinyálsz hogy biztos csak zavarnád őket, valszeg ők is full fetrengenek egész nap és unalmukba azt se tudják mit csináljanak. Szóval írjál nekik nyugodtan, hívd el őket. Meglehet mondani nekik hogy igenis unatkozol mert nincs semmi programod és inkább csinálsz. Ők is értékelnék hidd el, látnák rajtad hogy "igen ő egy fаsza gyerek, tud programot csinálni ha unatkozik"
2019. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy neked legalább vannak.
2019. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
sokszor én is érzem/éreztem ezt, hidd el. Általában én írok az embereknek, bár egyre többször írnak mások :) de pl most délután ugyanígy éreztem, mint te. Sajnos nincs egy konkrét erős társaságom, ezért vagyok néha ilyen kis magányos, de szerintem ez teljesen rendben van. Kezdeményezz te, ha valakit annyira nagyon zavarnál, az max nem válaszol. Legyen önbizalmad :)
2019. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!