Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem hagynak békén ezzel...

Miért nem hagynak békén ezzel a barátaim?

Figyelt kérdés

Eléggé kövér vagyok. Nem kellenek az olyan válaszok hogy fogyjak le, már fogytam 25 kilót, még kb 1et kellene. A barátaim pedig folyton felhozzák a témát, hogy én vegyek fel rövidnadrágot meg bikinit, holott már tök normálisan elmondtam nekik hogy én nem hordok ilyesmit és nem is fogok, mert tiszta stria az egész testem és nem érzem jól magam emiatt. Erre persze jönnek a 178 centis 60 kilós barátnőim, hogy jajj én nem is vagyok kövér (160cm 65kg) de ők milyen kövérek de mégis felveszik ezeket a dolgokat.

Tehát én nem vagyok kövér meg szerintük jól nézek ki de a következő mondatában majd 180 centihez a 60 sok..

Más is járt már így? Mit kellene tennem? Nem akarom megbántani őket, de annyira dühít az egész


2019. jún. 20. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kb 1 vagy 10 kg kellene?
2019. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
10 akar lenni😅😅 :D
2019. jún. 20. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki kritikusabb önmagával szemben
2019. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1, Nem vagy kövér. Ha annak akarod magad látni, akkor azzal csak te tudsz mit kezdeni.

2, Az elég hardcore, hogy nem hordasz 30-40 fokban sem rövidnadrágot. És mit veszel fel a strandon? Ezeket tényleg simán hordhatnád.

3, Bármilyen hihetetlen, elárulok egy titkot: Senkit sem érdekelnek a striáid, ezért senkit sem zavarnak.


18 még nem múltál el, ugye?

2019. jún. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!