Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ilyen megtörtént, akkor...

Ha ilyen megtörtént, akkor nem is voltunk igazi barátok?

Figyelt kérdés

Szóval kitudodódott, hogy az egyik legjobb barátom a szemembe mindig kedveskedett, és gyengébb pillanataimban a hátam mögött a közös barátaimnak kibeszélt és röhögött rajtam,kutakodott a jegyzeteim közt, ezt még egy felnőtt ismerősöm is tanúsítani tudta sajnos. Én ezt árulásnak vettem, besértődtem, Facebookról is letöröltem. Ő először békülni akart, de személyesen nem mert odajönni hozzám, barátokkal üzengetett, sajnos azokban a napokban dühös voltam, nem voltam rá kíváncsi. De mikor én akartam békülni, akkor meg már ő játszotta a sértődöttet. És ez azóta így megy, teljesen megszakadt a kapcsolat, mellette nagyon aljas dolgokat mond rólam a hátam mögött, hogy egy élettelen vagyok, aki mindenen hisztizik és még sorolhatnám...még neki áll feljebb


18/L


2019. jún. 21. 08:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Rólam annyit, h mikor felnőtt, illetve a legjobb barátnőm is alá tudta támasztani a tényeket, biztos voltam a dologban és nem akartam a fiúval beszélni már azután, szóval mi ezt a problémát sosem beszéltük meg, ő keresett volna Facebookon, de addigra már letöröltem, ezután sértődött be ő is.
2019. jún. 21. 08:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem volt barát. Lépj tovább, jobbat érdemelsz. :)
2019. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csinálta egy gimis "barátnőm". De ő a tanároknak is kipletykált. Egészen a húszas éveimbe is elkísértek a pletykái, genyóságai hatása. Ez jó régen volt, nekem sajnos később derült ki, pedig figyelmeztettek mások is és anno édesanyám is levágta, hogy milyen fajta leányzó.


Tipikusan olyan ember lehet a "barátnőd" is.

Másokat kiröhögve, pocskondiázva próbál jobb színben feltűnni.


Soha ne békülj ki vele.

Örülj neki, hogy még most fény derült erre.

2019. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!