Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni ha akaratlanul...

Mit lehet tenni ha akaratlanul is àtvertem a baràtomat és most furdall a lelkiismeret?

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtunk ugy volt ma talalkozunk a varosban. Igen àm de en hiaba vagyok kozel a varoshoz nagyon ritkan jon megy vonat busz. Vonattal tudtam volna csak menni az idopontra de nem jott a vonat. Felhivtam par rokonomat de egyik sem vitt be. Felhivtam a baratomat de nem ö vette fel ezt azóta se értem. Hogy lehrt ezt feldolgozni?? Most azt hiszi atvertem. De ezt hiabs irnam le neki ugysem hinne el. En sem hinnem el a helyeben. Hulye vonat nem jott.

2019. jún. 21. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne hinné el?
2019. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna írni neki, amikor vártál a vonatra. A híváslistában elvileg így is látszik, hogy próbáltad hívni. Most már nem tehetsz semmit.
2019. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elnézést kérnék és ha tényleg érdekel az illető,akkor megkerdezném,hogy esetleg máskor ráér e....

Mondjuk en ha tudom,hogy kicsit is kesek,akkor irok a masiknak vagy felhivom,hogy tudja,jovok csak eppen a busz kesett stb ezert nem vagyok meg ott...

2019. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg el se ment a randira, becart.
2019. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Irtam a baratomnak de nem erdekli, nem ir vissza.
2019. jún. 21. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!