Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges ilyen barátot...

Lehetséges ilyen barátot találni, vagy ez több?

Figyelt kérdés

Akivel tényleg 100%-osan megbíztok egymásban, ismeritek egymást teljesen, ha vitáztok is, egyből megbeszélitek, rengeteg programotok van együtt évek után is, egyszerre tudtok nevetni és lelkizni, nem szúrjátok hátba a másikat, nem beszélitek ki egymást a hátatok mögött. Mintha ez furcsa kapocs lenne köztetek, fogadott testvérekként.

Létezik ennyire őszinte barátság, vagy ez annak a jele, hogy megtaláltad a lelkitársadat?



2019. jún. 22. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van ilyen, de lehet, hogy csak a mesében...
2019. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen személynek az életemben, lányként furcsamód egy fiúnak. Valamiért úgy érzem egy ellenkező neműben könnyebben megtalálnám a lelki társamat és szerintem nem feltétlenül kellene párkapcsolatba bonyolódnunk egymással.
2019. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen barátom. 15 éve ismerjük egymást. Lényegében ezalatt az idő alatt félig meddig összenőttünk. A mai napig ha több hónapig nem is látjuk egymást akkor is ott folytatjuk ahol abbahagytuk. Nagyon kevés ember van akiért tűzbe tenném a kezem és ő az egyik.
2019. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Letezik. De szerintem nagy szerencse kell hozzá.
2019. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!