Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan toborozhatnék lelkes...

Hogyan toborozhatnék lelkes tagokat egy pártalapításhoz? Főleg fiatalokra gondoltam, de a lényeg, hogy a jelentkező merjen változtatni.

Figyelt kérdés
Szerintem az emberek többsége elégedetlen, mégsem tesz semmit. Nem azt mondom, hogy bármi is lesz egy ilyen ötletből, de jobb, mint a tétlenség.

2019. jún. 24. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel egyetértek, hogy rengetegen elégedtlenek, de változtatni nem akarnak. Elég messze áll tőlem a politika, ezért másfajta módszereim vannak a változtatáshoz.
2019. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érdekelne a módszered.
2019. jún. 24. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Hirdess meg egy jó programot.
2019. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam. És mondjuk, hol lehetne hirdetni a párt programját, hogy sokan láthassák?
2019. jún. 24. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Facebook.
2019. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előbb talán próbálj meg olyan témákat keresni, ami érdekelhet másokat is, amiben úgy gondolod, hogy véleményt alkotnanak. Beszélgess velük erről. Ha csak írsz egy programot, akkor ki és mégis miért fogja elolvasni?
2019. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék egy ilyen párt tagja.
2019. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod, akkor legyen véleményed az élet minden területéről gyakorlatilag, amivel a politika foglalkozik. Szedj össze magadnak kifejtett gondolatokat, milyenek lesznek a párt nézetei. Gazdasági kérdések, külpolitikai célok, kereskedelem, mit gondolsz az eutanáziáról, abortuszról, migrációról stb. Tényleg minden területen szedd össze a gondolataidat és írd is le. Ez szükséges ahhoz hogy valóban legyenek a pártnak nézetei. Persze amennyiben mások is belépnek majd, akkor az ő nézeteik is alakíthatják majd ezt. Ez feltétlenül kell a program megírásához, nem lehet rögtön a programmal kezdeni, nem az az első lépés hogy mit csinálnál, hanem hogy miért, mik a motivációk mögötte, milyen irányban változtatnál az élet egyes területein. A program már az ezekre a nézetekre épülő konkrét politikák, akciók gyűjteménye.


Az hogy változtatni szeretnél, az nagyon, nagyon kevés. Lehet hogy én is változtatnék de teljesen más irányba mint ahogy azt te gondolod. Ha annyi a gondolataid lényege, hogy rossz a kormánypárt és/vagy az ellenzék, akkor teljesen felesleges belekezdeni az egészbe. Az emberek, akiket majd reményeid szerint megtalálsz, nem zsákbamacskát akarnak, hanem hallani a nagyon konkrét és részletes gondolataidat, és ez alapján dönteni hogy segítenek-e a célod elérésében. Legalábbis valahogy így kellene ennek szerintem működnie.

2019. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kis segítség.Ez a blog már megszűnt,de bőven találsz rajta értelmes dolgokat: [link]
2019. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Meglepően jó ötleteket olvastam. Mindenkinek ment a zöld kéz. Természetesen nem csak a változás motivál, hanem konkrét céljaim, elképzeléseim vannak.
2019. jún. 25. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!