Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is eltűntek a gimnázium...

Nektek is eltűntek a gimnáziumi barataitok miota egyetemre kerultetek es munkat vallaltatok?

Figyelt kérdés
Sokan Pesten vagy éppen Gyorben dolgoznak,igy elég nehez barmi programot osszeegyeztetni veluk, pedig régen nagyon joban voltunk. Egyutt mentunk nyaralni stb. Néha azert osszefutunk,de egyre ritkábban...
2019. jún. 25. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy megmaradt. Ritkán találkozunk, de ez nem akkora baj.
2019. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos ez van.
2019. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

akikkel igazán barátok vagyunk nem csak a közös osztályterem hozott össze azok megmaradtak

lehet nem beszélünk minden nap, de azért tartjuk messengeren a kapcsolatot és ha talákozunk ott tudjuk folytatni ahol abbahagytuk

2019. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen eltűntek, de nagyon nehéz tartani a kapcsolatot különbözö barátokkal.. Akikkel igazán jóba voltak, pont más városba mentek egyetemre, mint én, és azok jöttek Pestre, akikkel kevésbé voltam jóba. Bár néha napján beszélgetünk, messengeren, és ha van alkalom összefutunk, de ez már inkább ismerős, mintsem barát :/


De hidd el, egyetem után ugyan ez lesz :D nagyon jóba voltunk a gólya barátnőimmel, egymásnál alvás, közös programok, közös tanulás stb, aztán jött egy félév, hogy úgy vettük fel a tárgyainkat, hogy egy sem volt közös, és nehéz volt egyeztetni, meg ők elmaradtak 1-2 tárggyal is, meg a szakmai gyakorlat alatt is mindig volt egy kibúvó a találkozások alól, aztán kb azóta se beszélünk, max ha szembejön a TO-ról :DDD


Ilyenkor mindig elgondolkozok, hogy én csinálok valamit rosszul (mert én kerestem őket) vagy egyszerűen csak mások annyira lusták tartani a kapcsolatot. Nem tudom mit lehetne tenni ilyen helyzetekben, én próbálkoztam, de hát két ember kell a barátsághoz..

2019. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!