Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem furcsa, ha...

Csak szerintem furcsa, ha valaki fizikai preferenciákat ad meg barátkozásnál?

Figyelt kérdés

Pl.nem barátkozik kövérekkel vagy aki tele van varrva,vagy piercingje van,vagy bármilyen betegsége.

Értem én,ha egy párkapcsolatnál vannak preferenciáid,de egy barátságnál?

Mennyire kell ehhez felszínesnek lenni?Volt itt egy kérdés egy lány tette fel,hogy ő barátkozni akart.És nagyon megdöbbentett,hogy ha barátkozni akar,hogy lehet ennyire felszínes.A barátság aztán tényleg nem a külsőségekről kéne hogy szóljon.


2019. jún. 25. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatnak se erről kéne szóljon. Persze vannak dolgok, amik barátságnál is kizáró tényezők, nálam például az, ha valaki részegre issza magát (mértékkel még oké). De tipikusan a kort is szigorúan veszik, pedig nagyon nem számít - 18 évesen 11 éves barátaim voltak és jól megvoltunk. Az vetett véget nekik, hogy ahogy felnőttek meghülyültek.
2019. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ezen kell múlnia, de vannak esetek amikor egy bizonyos külső a személy számára negatív tapasztalatot hoz magával. Akinek van esze átértékeli, de egy-egy kellemetlen pillanat benne tud maradni az emberben.


Meg az sem mindegy hogyan történnek a dolgok. pl: megkeresett egy srác, ismerkedni szeretne. Visszautasítottam sajnálom nem vagy az esetem. Erre kiakadt, hogy ő csak barátkozni akart és felszínes vagyok amiért a külseje miatt nem akarom megismerni.

Hagyjuk már. Ő is és én is tudom, hogy ha tehetné megfektetne. Ha nem ez lenne a szándéka nem pusztán a külsőm láttán keres meg. Mert a profil és borítóképemen kívül semmi nem látszik az adatlapomon. Még egy nyilvánosan megosztott dal sem, hogy legyen valami kiindulási alapja a beszélgetésnek.

2019. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam szelektálni. Nem barátkozok olyanokkal, akik nagy bulizósok, az összes képeiken piásak...vagy vadászokkal.

Nem bírom az ilyen embereket, úgyse lenne meg a közös hang, mások vagyunk.


Külső alapján válogatni barátságnál viszont elég bunkóság. Lehet azt hiszik a rondább, vagy kövérebb ember rájuk nyomulna.

2019. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!