Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy megszakadt egy vagy több, régi baráttal a kapcsolatotok, csak mert megváltozott az életetek? Ha igen, akkor mit gondoltotok, mi vezetett el idáig?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az összesel megszakadt.

Költözés, aztán sok év kimaradt barátkozás terén, és most már egyáltalán nem beszélek se melyikkel. Pedig én próbálkoztam sokáig.

2019. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Nekem szinte minden kapcsolatom megszakadt idővel.

Így 30 évesen lassan a saját családommal alig tartom.


A megszakadás oka maga az élet megváltozása. Más városban lakunk, más körökben mozgunk. És idővel nem is vágyunk a másik társaságára. Aztán idővel annyi külön élmény éri az embert, hogy végképp nem is vágyunk a régire.

2019. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Érdekbarátság. A volt barátomnak egy ivócimbora voltam, akinél éveken keresztül el lehetett tölteni úgy a délutánokat, estéket, hogy nem kellett otthon lenni az alkoholista, folyamatosan veszekedő szülőkkel.

Aztán összesátorozott a menyasszonyával egy új, hitelre vásárolt lakásban, miközben én befejeztem az alkohol fogyasztást - végérvényesen. Eddig tartott a "barátságunk".

2019. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen fokozatosan tavolodom azon szemelyektol akikkel mondjuk 10 eve napi szinten talalkoztunk. Valtoznak az evek eletkorulmenyek en is hazassagban elek s szamomra o a legjobb baratom. Ha veszitek is az se szamit mert egy bizonyos ido utan atertekelodnek az emberi kapcsolatok is.S maskepp latom a vilagot az embereket.Szamomra az nem barat aki irigy feltekeny becsmerli a masik eletet bele maszik mar szinte idegesito modon keretlen tanacsokat osztogat de amikor ott kellene lennie akkor sehol sincs.
2019. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A násznagyom szinte a testvérem volt, napi rendszerességgel találkoztunk 10 éven keresztül. Aztán mellőzni kezdtek az életükből. Nem osztották meg velünk a problémáikat, kerülték a találkozásokat, a lány aki akkor 6 éves volt iskolába ment, lefoglalt ez őket és a felesége féltékenykedni kezdett az én feleségére. Egyszer aztán végképp megszakadt minden. 15 év után vettük fel megint a kapcsolatot, látszólag minden rendben is volt, úgy tűnt minden olyan lesz mint rég. De két év után megint mellőzni kezdtek, lassan de céltudatosan éreztették velünk hogy pluszba vagyunk az életükbe, hogy bár nagyon kedvelnek de távkapcsolat maradjon csak. Így végleg megszakadt minden
2019. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!