Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok kezdeményezni...

Miért nem tudok kezdeményezni nőknél? / szóba elegyedni velük akármiről

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy önbizalomhiányos ember, de valahogy lányoknál sose ment a kezdeményezés, nem mondom hogy sokszor csináltam, de valahogy nem tudom mivel kéne inditani és társai
2019. jún. 26. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
"Ezért megérte elkésni a munkából". Ez a mondat rendszeres találkozást indított be. Míg baleset nem érte az illetőt.
2019. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a szoveg a lenyeg, arra koncentralj, h nyugott maradj es a tobbi csak ugy jon.
2019. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nő vagyok


Akkor utasítom el a hosszabb beszélgetés kialakulását is, ha a férfinél (vagy nőnél) úgy érzem, butácskának gondol (arcokat vág, visszakérdez megrökönyödve aztán nevet vagy lényegtelen dolgokba kérdez bele, ami felett átsiklana más, illetve, ha túlzok vagy viccelek, de ő nem veszi a lapot és azt hitte, komolyan gondoltam).


Szerencsére ebből kevés volt az életemben, de őket rendszerint korán leépítem.

2019. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha adott egy konkrét helyzet, és arról kezdesz beszélni. :D utána már jöhetnek az olyan kérdések, hogy mivel foglalkoztok, mi a nevetek. Az önbizalomhiányos fiúkkal nőként nehezen tudok mit kezdeni, mert nekem sincs túl sok önbizalmam ismerkedni. Egyszer egy fiú az ebédlőben szeretett volna kísérletet tenni ismerkedésre, a hátam mögött halkan annyit mondott, hogy jó étvágyat, én meg azt hittem nem hozzám beszél, így nem reagáltam szóval, nem akartam, hogy hülyének nézzenek. XD Amennyire befelé forduló vagyok, nem vettem észre, hogy a mellettem lévő asztalhoz ült le ezutan, majd mikor befejeztem, ugyancsak halkan annyit mondott "egészségedre" és annyit se tudtam válaszolni, hogy köszönöm, mert megjelent a srác haverja, innentől el lett vágva a kommunikáció.


Ha azt mondta volna, hogy "Ne haragudj, de esetleg lenne kedved egy asztalnál ebédelni?" Akkor biztos nem mondok nemet. Így viszont értelmezni is nehéz volt szegényt, olyan rosszul éreztem magam utána. :(

2019. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát fiúknál mivel kezdeményezel? 😃 Nehogy azt hidd, hogy lányokkal másképp kell viselkedni. Ezt felejtsd el!
2019. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!