Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szerezhetnék barátokat?

Hol szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
Az iskolában eddig nem sok sikerrel jártam, egyesülethez nem járok. Hol szerezhetnék lányként barátnőket,barátokat? Veszprém megyei vagyok.

2019. jún. 27. 16:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy középiskolás vagyok.
2019. jún. 27. 16:42
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Neten.
2019. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, ezzel sokat segítettél.
2019. jún. 27. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Kettes, nem csak a neten lehet élni, komolyan már.


Figyelj, mindent úgy mondok, hogy tudom, milyen érzés. Nem szabad ráerőlködni erre a dologra. Suliban azért általában sokrétű emberek vannak, ha szakkörre, vagy ilyesmi elfoglaltságokra jársz (persze suliidőben), ott azért alakulhat ki kapcsolat közted és más emberek között. De most, hogy nyár van, tábor, koncert, sportegyesület jó helyek mind összeverődésre emberekkel. Vagy, neten is lehet akár, habár nem tudhatod ott, hogy valójában kivel beszélsz (btw most lehet pár férfiú kiszúrván, hogy lány vagy, megbombázza a fiókodat pár üzenettel), nem annyira személyes. Amúgy elég környezetfüggő is, szóval simán meglehet, hogy szimpi embert se találsz, ez már egy másik dolog.


Szedd össze magad, ideges lehetsz bátran, csak bátorság mindig több legyen benned. A történelmet a győztesek írják. :)

2019. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok fiatal túlságosan görcsösen be akar illeszkedni. Ez visszafelé sülhet el. Nemrég olvastam egy jó cikket ezzel kapcsolatban, szerintem segíteni fog neked:

[link]

2019. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha van kedved írj. 17/l. Békes megyei
2019. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia. Szerintem bárhol lehet barátokat szerezni. Pl utcán odamész valakihez de ha kicsit félénkebb vagy akkor neten is lehet ismerkedős oldalakon de akár itt is.

Amúgy én is VP megyei vagyok ha van kedved írj nyugodtan 15f

2019. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!