Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet még esély...

Szerintetek lehet még esély rá, hogy egyszer írni fog?

Figyelt kérdés
Együtt voltam 4 hónapig egy fiúval, szakítottunk aztán megint eltelt fél év úgy volt, hogy összejövünk, de neki akkor volt egy kapcsolata amit én úgymond "tönkretettem" (igazából nem én, hanem barátnőm), azóta eltelt több mint 2 hónap és nagyon haragszik rám, írtam neki 2 hete egy üzenetet, hogy tudom hogy haragszik rám,de nem lehetnénk e újra barátok stb,de nem jött válasz rá, meg sem nézte, szerintetek nem fog már írni soha, nagyon haragszik rám?

2019. jún. 27. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.😂

De most viccet félretéve, barátnőd mit tett,hogy a ti kapcsolatotok romlott meg?

Mert senkivel nem számítanám meg a kapcsolatot,csak azért mert egy harmadik megpróbál bekavarni.

Most szerintem egy ideig hanyagold a fiút.Hadd tisztuljon ki a feje.Személyesen nem tudod vele megbeszélni?

Nézd,vannak emberek akiknek a saját egöjuk mindennél többet ér.Ha ilyen,akkor nem tudsz vele mit kezdeni.Én sem tudom elfogadni,hogy minden magyarázat nélkül véget vetett valaki a barátságunk ám.De nem tudom megbeszélni vele.Nem hallgat rám.Marad az,hogy fáj.Ne legyél olyan mint én aki hetente írta a leveleket abban a reményben hogy majd újra barátok lehettek.

Adj neki időt.Várd hogy visszajöjjön hozzád.Ha nem jön,akkor menj elé és mutasd neki az utat.Mást nem tehetsz.Lehet,hogy később rá fog jönni,hogy mit veszített veled.Akkor mindent beszéljetek majd át.Ne legyél erőszakos,ne sértődj meg és kérd őt is, hogy ne sértődjön meg,hallgassa meg,amit mondani akarsz.Tisztázzatok mindent.Kezdjétek újra.

Ne a régit akarod vissza, újat akarj. Új,tiszta lapot,akkor nem lesz bennetek semmilyen szálka.Máshogy ez nem megy.De egyelőre hagyj neki időt.Ez a te érdeked is.Ha zaklatod,van esély,hogy unszimpatikussá válsz a szemében.Ezt ne kockáztasd.Annál többet ér a barátsága,nemde?

2019. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha esze van, nem fog írni. Neked is legyen eszed, ennek a kapcsolatnak annyi, lépj tovább, keress mást.
2019. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!