Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érezhetem jól magam a barátnőm...

Érezhetem jól magam a barátnőm nélkül?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel össze vesztünk és közös megegyezés alapján történik ez a kérdés.

Minden nap tartjuk a kapcsolatot vagyis sokat bezsélgetünk. A családommal el mentünk 2 napra kirándulni és ez a napi beszélgetés kissé leszűkült egy kis csevejre mivel nem tudom egész nap a telefont nézni természetesen jól érzem magam a családom társaságában így nem is nagyon gondolok arra hogy telefonnal sétáljak fel alá. Ebből folyólag adódik a kérdés hogy érezhetem e jól magam a barátnőm nélkül? Ez értenő a családi illetve baráti társaságra is.


2019. jún. 27. 22:02
 1/2 anonim válasza:
Nem azt itt a kérdés hanem hogy szabad-e egyáltalán olyat egy nő fejéhez hozzá vágni hogy elvagyok nélküled is.
2019. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érezheted jól magad nélküle is! Ugyanúgy, ahogy ő is ha elmegy a barátnőivel valahova, akkor érezze jól magát. Teljesen normális, ha egymás nélkül is van egy kis időtök.
2019. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!