Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megpróbáljak neki még egyszer...

Megpróbáljak neki még egyszer írni, vagy nagyon égő lenne?

Figyelt kérdés
Együtt voltam 4 hónapig egy fiúval, szakítottunk aztán megint eltelt fél év úgy volt, hogy összejövünk, de neki akkor volt egy kapcsolata amit én úgymond "tönkretettem" (igazából nem én, hanem barátnőm), azóta eltelt több mint 2 hónap és nagyon haragszik rám, nekem nagyon hiányzik, vágyok rá egyre jobban, hogy újra beszéljünk, írtam neki 2 hete egy üzenetet, hogy tudom, haragszik rám,de nem lehetnénk e újra barátok stb,de nem jött válasz rá, meg sem nézte, szerintetek meg próbáljak még egyszer nyitni felé, vagy hagyjam, nem fog írni és nagyon haragszik rám?

2019. jún. 28. 08:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Minden egyes nap vele álmodok, nagyon hiányzik.
2019. jún. 28. 08:50
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Engedd el. Jobbat érdemelsz és fogsz is kapni majd.
2019. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már volt egy kapcsolatom azóta, most ért véget 4 napja, szerintem örökre elment a kedvem a szerelemtől.
2019. jún. 28. 08:56
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Lesz másik, ilyen egyszerű! Végülis nem történt tragédia, ő túl van rajtad, tedd te is ezt!
2019. jún. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha szakítás után 9 hónapig nem tudott túl lenni rajtam, kiszeretni belőlem akkor most miért lenne?
2019. jún. 28. 09:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Megfogalmazásból ítélve tinik vagytok, ilyenkor gyors szerelmek, fellángolások jönnek-mennek. Szerintem hamar túlleszel rajta. Ha gondolod írj neki de lehet nem jön válasz, nem tudom.
2019. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert tönkretetted a kapcsolatát. Ő szeretne továbblépni mert nyilván nem működött kettőtök között a dolog, de te nem hagyod. Nőlj fel és engedd el.
2019. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De mondjuk attól a "lánytól" jobban is járt ha megszabadult, mert közveszélyes, ő is mondta már, hogy szakítani akar csak nem tudta hogy mondja meg neki,de barátnőm közbe lépett.
2019. jún. 28. 09:10
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ő 20 éves, én 18.
2019. jún. 28. 09:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbálkozzál többet! Látszik, hogy nem kíváncsi rád, felejtsd el!

Házhoz mennél egy újabb pofonért/megaláztatásért? Tartsd többre magad!

2019. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!