Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebben a generációban éllek,...

Ebben a generációban éllek, de én egy egézsen másikba való vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet hogy most jöttem rá, miért is van az, hogy 1-2 emberbkuvételével, szinte senkivel sem vagyok jóba (a saját korosztályomtól). Én egy egész más "generációba" lettem nevelve, ez köszönhető annak, hogy a másik 15 unokatestvérem, akik már jóval idősebbek (20-30 között) úgy lettem "nevelve" mint ők, és talán ezért nem érzem jól magam a saját generációmba. Hogy ezalatt mit értek? Egyszerűen nem értem ezt a mai : jujj, bekövetett instán, most mit tegyek, gyorsan posztolok egyet amire úgyse kivácsi senki, d emivel mindenki ezzel tölti a rohadt idejét csak megnézik... Hála istennek ismerek 1 lány aki nem ilyen, vele jóba is vagyok. Mit kéne csinánom ebben a helyzetben? A segítséget előre is köszi
2019. júl. 2. 10:20
 1/6 Halmai Annamária ***** válasza:
Semmit, maradj ilyen. Elég sok ember van még aki nem instagram meg fészbukfüggő.
2019. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
Neked nem kell segítség.Hidd el.Teljesen rendben vagy.Nem kötelező olyannak lenned,amilyen nem akarsz lenni.Mert feltételezem,hogy ez így teljesen megfelel neked.Semmi sem kell.Főleg nem az,hogy olyanná,válj mint a többség,csak azért,hogy beilleszkedj.És semmi baj nincs azzal sem,hogy nem tudsz jóba lenni olyanokkal,akik teljesen mások mint te.
2019. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Simán csak kognitív disszonancia van, és próbálod magad beskatulyázni valahová, hogy jobban érezd magad.
2019. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem hasonlítók az én generációmhoz, de ettől még boldog vagyok. Fogadd el magad ilyennek, mert ez vagy te és ez így van jól!:)
2019. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez az oka, hogy senkivel nem vagy jóban
2019. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2019. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!