Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni, ha úgy...

Mit lehet tenni, ha úgy bánnak velem munkahelyen, mint egy kutyával?

Figyelt kérdés

Felsőoktatásos dákként dolgozok Budapesten egy frekventált helyen, és szükségem van arra a pár tízezerre. Nem mindig ugyanoda sorolnak be, de megfigyeltem, hogy rendkívül bunkók az ott dolgozó eladók, vezetők. Senkitől sem lehet elvárni, hogy tökéletes munkát végezzen, igyekszem kedves lenni, és odafigyelni, de akad ha csinálok 1-2 hibát, főleg első napon. Ők viszont borzasztóan cinikusan üvöltenek le vagy beszólnak olyanért, ami nem is az én hibám.

Sok diák sorstársam is ezeket tapasztalta.

Ez vmi általános tendencia? Teljesen butának néznek, főleg amikor véletlenül elnézek valamit (ilyen mindenkivel előfordul) de nyilván nem fogom mondani, hogy 3 év múlva orvos és még lehet az ő életét fogom megmenteni.

Hogyan kezeljem ezeket? Ha visszaszólok úgyis úgy fogják kiforgatni, hogy nekem legyen a rosszabb.

Ti ezt hogyan élitek meg?


2019. júl. 2. 16:27
 1/8 A kérdező kommentje:
A munkahely kategóriába akartam írni, bocs
2019. júl. 2. 16:29
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Megmondom őszintén, nem egyszerű együtt élni azzal a tudattal, hogy kutyaként bánnak veled, de a te érdekedben is erőt veszek magamon és megbirkózok ezzel a traumával.
2019. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Mindig van kiut, mindig van mas ut. Fel kell mondani surgosen.
2019. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress rendes állást, a közmunkát hagyd ott.
2019. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De milyen rendes állást? Eléggé korlátozottak a lehetőségek
2019. júl. 2. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű ez az állás? Mit kell csinálni?
2019. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem értem az ilyen embereket mint te kérdező, mondj fel és menj máshova.
2019. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előfordul, meg kell nyugtatni és a kockacukor után ráhúzni a kényszerzubbonyt, majd beb+ni a gumiszobába. Különbséget tudsz tenni fellépés és düh közt? Pl. a kommandósok sem dühösek, amikor azt mondják rendőrség kinyitni feküdj térdelj kezeket lássam...kiabálnak, de nem dühösek, ez csak fellépés.

Derítsd ki tényleg dühösek-e, ha kutyusként bánnak veled mosolyogj, aki tényleg dühös még dühösebb lesz, ha mosolyogsz.

2019. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!