Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú-lány...

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Gyengédebb érzelmek nélküli, igaz barátságra gondolok.
2019. júl. 3. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Persze h létezik. Aki azt állitja h nem, az szimplán képtelen baráti szinten tartani, ezért van meggyőződve az ellenkezőjéről.
2019. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Most már azt mondom létezik, régen nem voltam erről meggyőződve. A lánynak is van valakije és nekem is, mindannyian jóban vagyunk.
2019. júl. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem, mert előbb vag utóbb valamelyik többet akar. Vagy csak simán egy görbe este után összegabalyodtok, aztán megy a bűntudat.
2019. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem volt. Egyikünk sem akart semmit soha a masiktól. Olyan szinten voltunk,hogy bent volt,mikor zuhanyoztam. Akkor lehet barátság,ha egyáltalán nem vonzódtok egymáshoz fizikailag. Ha bármelyik félnél van kicsi vonzalom is,akkor előbb-utóbb az a fél többet akar majd.
2019. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Nekem volt kettő is, 10 évig. Csak az egyik elköltözött a Föld másik végébe, a másik pedig meghülyült.
2019. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Létezik. Van olyan nő, akire nem tudok "úgy" gondolni, nem fog meg a nőiessége.
2019. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Minden bizonnyal létezik. Főleg akkor, ha a fiú meleg, a lány meg leszbikus.
2019. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
igen létezik
2019. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
szerintem létezik. nem vonzódik mindenki mindenkihez szexuálisan
2019. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vree ***** válasza:

Hülye kérdés, hülye közönségnek feltéve. A GYIK ező átlag olan szinten “normi” és magazinagyú, hogy erre kapásból nemet mond (a maga irdatlan nagy tv szappanoperából összeszedett szexuális és párkapcsolati tapasztalatával).

De most vicc nélkül, az emberek, akikkel találkozol, 50%a ellenkező nemű. Most komolyan nem tudsz kooperálni velük úgy, hogy ne akard MINDET megdugni? Ez milyen ötlet már? XD

2019. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!