Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom megsertodott azon...

A barátom megsertodott azon hogy nem szedtem ossze a szemetet amit otthagyott a kocsimban. Szerintetek szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap haza vittem és otthagyta a kocsiban a chipses zacskot a padlon.

Mas nap reggel pedig amikor beszallt latta hogy ott van es ott is akarta hagyni erre mondtam neki hogy vagy felszedi vagy mehet vonattal. Erre megsertodott hogy hogy lehetek ilyen uralkodó.

Szerintem nem várok el ezzel sokat foleg ugy hogy minden reggel beviszem es minden delutan hazaviszem a munkabol ami nekem 15p es kerulo.

Szerintetek?



2019. júl. 3. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudom miért hagyod magad kihasználni. Nem vagytok házasok, nem kell elvinned minden nap. Néha jófejségből elhozhatod meg beviheted de én a helyedben minden nap nem fuvaroznám.
2019. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már azt se engedtem volna meg,hogy ott egyen :D

Furcsa kicsit,hogy felteszed azt a kérdést,hogy szemét vagy??? De talán ezért néz hüly..ek a barátod.

2019. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a tesóm ilyen, de ő durvább, ha nem nézek oda a hótálca (igen nyáron is azt használok) alá gyűr mindent, már mondtam neki, hogy ha legközelebb!!! de csak kiröhög.. nem tudok semmi szankciót, birom a búráját és ezt ő is tudja, szerintem csak poénból teszi mert én ilyen tisztaság mániás / fóbiás vagyok... ha Te nem bírod annyira, vidd el önkiszolgáló porszívóhoz és mondd neki, hogy akkor most iszol egy szódát/kávét/bármit -alkoholt ne- és akkor takarít , ha nem itt marad és este könnek a rókák és a szemetelő emberekre vadásznak.
2019. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

évek barátsága szakdt meg ezért, mert én is arra kértem a potyázó haveromat, hogy legalább ne fingjon, vagy szotyizzon az autóban..szerinte az előbbit ablaklehúzással, az utóbbit úgyis porszívózok tankoláskor...

-hát ez az, még egyszer sem kérdezted meg, mennyivel szállj bele...azt mondta, ez szívességi fuvar(hónapok óta várta hogy induljak a munkába)


Nos akkor ott a busz..


Azóta nem köszön, én viszont egészen jól érzem magam. Többé soha nem veszek fel ilyen szemét potyázót.

2019. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem a haverod a hátad mögött struccnak hív mert akkora madár vagy..........
2019. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez még csak az első alkalom nála
2019. júl. 3. 09:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos,ne hagyd magad kihasználni
2019. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Vagy ennyit kelket volna mondani:

Figyelj én mindig jövök megyek érted. Legközelebb dobd ki a szemetet magad után.


És még nem is jösdz ki bunkon ha egy zacsi csipszért kidobod apárod h taka vonatozni


Igy gyerekesnek tünsz te is


Tanuljatok meg egymással megbedzélni a problémákat higgadtan ésmérlegelve

2019. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha most először fordul elő, akkor nem kellett volna keménykedni. Simán mondtam volna neki, hogy "legközelebb, légyszi, ne hagyd szét a szemetet" és ennyi.
2019. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!