Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férjemmel szeretnék eljárni...

Férjemmel szeretnék eljárni az ő barátaival a továbbiakban. Mit tegyek, hogy ne közösítsenek ki?

Figyelt kérdés

nagyon zárkózott vagyok, szinte semmiről sem tudok beszélni társaságban.

Saját magam, a házastársamról max keveset csak, nem szeretem az intim dolgok kiteregetését, ráadásul levelezésből kiderült, hogy a férjem már traktálta a "munkahelyi feleségét" a velem kapcsolatos problémáival, így nehezen tudok a szemükbe nézni, mások életéről meg pláne nem szeretek beszélni, még hallgatni is utálom, ahogy kibeszélnek más pláne ha röhögnek rajta vagy csúfolják. ilyenkor én vagyok a különc, aki nem nevet csak bábul búsan maga elé.

Politika, vallás, művészet és egyéb témák ugyanaz, hiszen akkor is kibeszélek valakiket, embereket, akiket még nem is ismerek, különben sincs hozzá megfelelő tudásom.

Ráadásul nincs munkám, és mostanában életcélom sem. Meglehetősen savanyú vagyok és depis, félek egyedül maradni a csinos dolgozó kolléganőkkel...(az az igazi modern nők, nagy hivatástudattal, csinosak divatosak, eljárnak gyerek mellett bulizni stb.)



2019. júl. 3. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire kínszenvedés neked eljárni a férjed barátaival akkor miért szeretnél annyira eljárni velük?
2019. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Munkahelyi felesége? Mármint... csal téged?
2019. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

- Kezdj önbizalomépítésbe, vannak rá módszerek. Pont olyan értékes ember vagy, mint ők, csak még nem tudsz róla.

- Férjeddel értesd meg, hogy neked rosszul esik, ha ő a munkatársaival tárgyalja ki a problémáitokat ahelyett, hogy veled beszélné meg. Mindenkinél máshol vannak a határok, én indiszkréciónak tartom az ilyesmit, lehet, hogy a férjed nem, de magától nem fog rájönni.

- Valami érdeklődési köröd csak van, foglalkozz vele, akkor jó leszel valamiben és az önbizalmad is megnő. A művészetnél például hogy érted, hogy kibeszélnél valakit? Az nem kibeszélés, ha neked Leonardo jobban bejön, mint Picasso (valszeg egyikük se venné kibeszélésnek :D)

- Mennyire vagy zárkózott? Csak az elején nehéz feloldódni, vagy soha nem megy?

2019. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a munkahelyi feleség egy szó arra hogxy a kolléganők között vahn egy amolyan jóbarát, bizalmas, akinek a férjem mindent elmond, persze a saját verziójával
2019. júl. 3. 15:37
 5/14 A kérdező kommentje:
lelkitárs vagy ilyesmi
2019. júl. 3. 15:37
 6/14 A kérdező kommentje:
bár nem mondja ki, de úgy tűnik a férjem rosszul választott, mert mindig is ilyen nőkre vágyott, de kiderült, hogy én mégse vagyok olyan
2019. júl. 3. 15:38
 7/14 A kérdező kommentje:
szeretné ha nyitott, extravertált stb lennék
2019. júl. 3. 15:39
 8/14 A kérdező kommentje:
szeretném megmenteni a kapcsolatunk és nyitni ezek felé az emberek felé
2019. júl. 3. 15:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon hasonló vagyok, a férjemnek van néhány barátja, akikkel semmiről nem tudok beszélgetni. A kapcsolatunk elején párszor voltam közös eseményeken, nem éreztem jól magam, így azóta nem járok. Már a férjem se erőlteti. Te miért ragaszkodsz hozzá?
2019. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért erőltetném, mert főleg női barátai vannak. nekem úgy tűnik hozzájuk mér és nagyon befolyásolható is, így amit azok a nők mondanak neki, az valahogy le is tud csapódni a rólam való gondolkodásában
2019. júl. 3. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!