Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szerezhetnék fiú barátokat?

Hol szerezhetnék fiú barátokat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy fiúkkal jobban kijövök. Ezért szeretnék imserkedni/barátkozni srácokkal, csak nem tudom hol tehetném... :D

A kor annyira nem lényeges, általában nálam idősebbekkel jobban eltudok beszélgetni -bár vannak kivételek- viszont az idősebbek valószínűleg nem az én társaságomat keresik szóval mindegy :D



2019. júl. 4. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
fiú és lány között nincs barátság, az egyik mindig többet akar, még ha a másik nem is tud róla
2019. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem ez volt. Szerintem igenis van barátság a két fél között...
2019. júl. 4. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Első gondolom, bármikor meghall ilyesmit köpi ezt a betanult szöveget :D Van barátság, az unokatesódhoz se akarsz hozzámenni, de azért baromi jól el lehettek.


Igazából ez szerintem majd alakul, ha konkrét ismerkedsz velük akkor valóban lehet hogy félreértések születnek, a környezetből viszont majd fel tudsz szedni magadköré embereket.

2019. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
85%
Amúgy megértelek.Én is jobban kedvelem a fiúk társaságát.Érrelmesebb témákról lehet velük beszélgetni.
2019. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
értelmesebb*
2019. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D én az osztályból- évfolyamból vagy egyel feljebbi osztályból gyűjtöm a fiú haverokat :D az egyiket legjobb barátommá akarom fogadni xd majd meglátjuk higy alakul...
2019. júl. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pedig lány barátokat keresek, velük jobban el tudok beszélgetni, szerintebb idősebb is vagyok nálad, szóval minden adott. Mit szólsz hozzám? :D
2019. júl. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sose voltak fiú barátaim, de nagyon szerettem volna, és találtam Facebookon egy elég szimpi fiút. Bejelöltem, ráírtam. Az elején kicsit flegmázott aztán ráhagytam. Max 1-2 napig beszéltünk. Aztán tudtam meg, hogy van barátnője, na mondom akkor ezért flegma. Aztán pár hónappal később rámírt és azóta is sokat beszélünk, találkoztunk is kétszer. Semmi érzelem, tényleg barátok vagyunk, tiszteletben tartom, hogy van barátnője és amúgy is csak barátkozni akartam vele.

Amikor szingli fiúkkal beszéltem, mindnél észrevehető volt, hogy többet akarnak. Velük mind megszakadt a kapcsolat.


A lényeg az, hogy írj rá nyugodtan fiúkra, jó barátságok kialalulhatnak.

2019. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!