Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen más velem mikor...

Miért ilyen más velem mikor társaságban vagyunk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel mondhatni sokat beszélek, és amikor ketten vagyunk nagyon kedves velem. Mondja hogy mindig megnevettetem, hogy sokszor csalok mosolyt az arcára, hogy én vagyok az egyik legjobb barátja, meg hogy ilyen meg olyan jókat lehet velem beszélni. Tényleg a legtöbb dologról tudunk nem is keveset beszélni, de amikor társaságba vagyunk teljesen máshogy veselkedik. Azt mondja hogy unalmas vagyok, mindenkit untatok, hogy idióta vagyok aki semmit nem ért, meg hogy mindienkit idegesítek. Azt is hozzá szokta tenni hogy nem is szokott velem beszélni, ami nem is igaz. Hetente többször is beszélünk ketten, és engem nagyon zavar hogy úgymondva letagad, meg hogy ilyeneket mond rólam a többiek előtt.


Miért csinálja ezt?


L



2019. júl. 4. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A társaság ezt akarja hallani, ezért mondja. Vagy eleve ezt gondolja. Vagy nekik, vagy neked megjátsza magát.
2019. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben úgy kiosztanám a kis b*zi gyereket, hogy a lába nem érné a földet, nem még utána vidáman cseverésznék vele privátban..
2019. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyfiúskodik, amúgy egy gyökér.
2019. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kár időtpazarolni erre a gyökérrre! Vannak értelmesebb emberek.
2019. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Ismertem én is ilyen embert, társaságban piszkálódott a többiekkel együtt, amikor ketten voltunk, "bizalmasan elbeszélgettünk", ma már nem mennék bele ilyen kapcsolatokba, mert ez undorító kétszínűség, értem én "társaság" "csordaszellem" stb...

Neten ugyanezt tapasztaltam, amikor valakik társaságban piszkálódtak, anonim módon... Négyszemközt meg feltárta lelki problémáit egy idő után és normálissá vált, de társaságban mintha nem is ugyanaz az ember lenne, gondolom hogy meg tudjon felelni a sok hangembernek, ő is ugyanúgy piszkálódott.

2019. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!