Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány megígérte hogy a...

Egy lány megígérte hogy a barátom lesz, de egy ideje nem ír vissza, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kiírtam itt egy kérdést,hogy nincsenek barátaim mit csináljak.Rámírt egy lány,hogy barátkozna velem.Kb 2 hónapja beszéltünk,nemrég megadta a Facebookját hogy jelöljem be és folytassuk ott.De egy ideje egyre ridegebb lett és a legutolsó üzenetemre nem is válaszolt!Pedig látta is!Mit ccsináljak??Nagyon kétségbe vagyok esve.

Soha nem volt még lány barátom.Nem akarom elveszíteni.Akarok egy lánybarátot.

Nincsenek barátaim soha nem is voltak



2019. júl. 5. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem igazi barátság. Ez nem a valóság.
2019. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A görcsös, kétségbeesett, akaszkodó-ragaszkodó viselkedésed ijesztette el, és valószínűleg még sok másik embert is.

Ezt senki se szereti.

2019. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam görcsösen ragaszkodó

Egy nap csak 2x írtam neki mert féltem hogy megun ha túl gyakran írok

2019. júl. 5. 22:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem az is sokat jelent ha valaki legalább ír valamit,semmi kapcsolatom nincs az emberekkel
2019. júl. 5. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

A barátság nem úgy működik, hogy feladsz egy hirsdetést, hogy lány barátot keresel...

A barátság kialakul fokozatosan, a közös élmények miatt pl. Nem csak abból áll, hogy ha épp nincs jobb dolgotok, akkor irogattok egymásnak a neten.


Egyébként lehet nem voltál szimpi neki, megunta a beszélgetést stb.

2019. júl. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na jól van. Semmi baj.
2019. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nembaj, Nogi, majd máskor.
2019. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!