Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék ez ügyben?

Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés

Az egész történet ott kezdődött, hogy van egy fiú akit ismerek rég óta de csak köszönő viszony volt mindig is közöttünk egy környéken lakunk gyakran összefutunk, az én legjobb baratnőmmel ( gyerekkori barátnőm, szinte testvérem) Jóba van vele gyakran vigyázz a barátnőm kiskutyájára. Így elkezdtünk talalkozgatni vele mikor barátnőmmel kutyaztunk ...

barátnőm rossz állapotban tartotta a kutyajat (csontsovany) az én szavamra nem adott fél vállról vette mondván hogy a kutya ilyen fajta (vékony alkat)


A fiu aki vigyázott rá mondtam neki hogy beszéljen barátnőmmel mert tudom ra jobban hallgat ( sajnos nem így lett)

Nekem barátnőmmel elváltak útjaink .... ez miatt

( kutyajat el akarta altatni)


Közbe én már egyedül setaltattam a kutyat mikor találkozgattam a fiuval és jött velem setalni beszelgettunk a baratnomrol hogy mi már nem tudunk mit tenni ..


Baratnom féltékeny lett hogy a fiuval sétálok (mikor semmi Nem volt koztunk )


Később kialakult koztunk a szerelem...

Elkezdett minket követni , lejáratni például dohanyboltba hogy eddig nem beszeltem a fiuval és hogy most csak erdek , pénz miatt

Mellesleg megint hivogatja a baratomat (napi 12-szer)

Nem tudom mi tévő lehetnék de ez nekem nagyon sok és imádom a fiút de néha inkább hagynám ezt a kapcsolatot ezek miatt de végül rájövök miert kedvezzek a volt baratnomnek hiszem szerintem ez a célja hogy szetszedjen....

Elbújik a bokorba és kovet minket stb..

Hogyan lehetne leállítani .( szep szo nem volt hatásos )



2019. júl. 6. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Zaklatásért feljelentést kell tenni
2019. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fenyegesse meg a barátod, hogy feljelenti. Szerintem le fog állni.
2019. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Beszélt vele a baratom előttem, hogy semmi koze a kapcsolatunk hoz mi boldogak vagyunk legyen elfoglalva a saját kapcsolatával és álljon le már az én anyukám is beszélt vele ...

Barátomat is állandóan keresi munka közben is


Azt érzem rámegy a kapcsolatunk erre mert nem sokaig fogom ezt így birni

2019. júl. 6. 22:47
 4/8 anonymousreview60 ***** válasza:
Nevegyétek fel a telefont, röhögjétek ki, ha látjátok! A nyilvános kiröhögés eléggé megalázó. Ha pedig verekedésre kerül sor, az már rendőrségi eset.
2019. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem veszi fel a telefont neki, de akkor keres minket a dohanyboltba lévő haverok on , tulajon keresztül ...
2019. júl. 6. 23:10
 6/8 anonymousreview60 ***** válasza:
95%
Hagy keressen! Mondjátok meg nekik, hogy semmilyen dolgotok nincs vele.
2019. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 1-es jól írja, fel kell jelenteni zaklatásért. Én pluszban javasolnám a távol tartás kérését is.
2019. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt tudom javasolni amit előttem írtak. Előbb-utóbb ismerősök is látni fogják, hogy mit művel az illető. Minden ismerősnek mondjátok meg, hogy nem érdekel ezentúl titeket, ha rajta keresztül keres és azt is mondjátok meg mi a célja.
2019. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!