Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátom nélkül? Veled...

Legjobb barátom nélkül? Veled volt már ilyen? 17/l

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak, tanácsokat szeretnék kérni, illetve véleményeket is szívesen olvasnék. Hogy ti mit tennétek a helyemben. Esetleg hasonló történetekre is kíváncsi lennék.:)

Szóval "röviden" .

Elég sok problémám volt az utóbbi időkben. Ezek egyike volt az önértékelési probléma is.

Ez eléggé ráment a barátságomra. Bár sosem éreztem olyan igazán legjobb barátomnak őt. Azok voltunk, de mégsem. Nem jártunk egymáshoz, csak neten beszélgettünk főleg, de ott kivétel nélkül minden nap. Mindig számíthattunk egymásra.

Én nem éreztem elégnek magam. Megjelenésben és anyagi dolgokban sem voltunk egy szinten.

Egy rosszabb időszakomban végül megsértettem. Később próbáltam nyitni felé, kétszer is, viszont eredménytelenül.

Ma már nem beszélünk. 4 évig voltunk legjobb barátok.

Már régóta nem láttam, de nem tudom mi lenne, ha találkoznék vele pl az utcán. Nem tudom, köszönjek neki?

Hiányzik igen. De még nem vagyok teljesen rendben. Pszicholóhushoz fogok járni, de az még odébb van.

Szerintetek majd csak akkor próbálkozzak, ha már teljesen rendbe jöttem? Vagy akkor se, hisz nem kíváncsi rám? Érdemes még ezt megpróbálni? Vagy engedjem el és nyissak mások felé?(Jelenleg ezt teszem)



2019. júl. 6. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha élőben beszélgetnél a barátaiddal, nem a neten?

Hidd el, sokkal másabb.

2019. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy nem volt az az igazi barátság. Persze míg volt közös hobbi, addig sokat talalálkoztunk, aztán már nem nagyon. Ez is lehet az én hibám, hisz nehezen mozdultam ki régen(féltem mások véleményétől, szorongtam, sokkal jobban mint most). Ma már szeretnék, de talán neki már nem ez maradt meg.
2019. júl. 6. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha írsz neki, és nem válaszol, akkor nincs miről beszélni. Akkor nem kíváncsi rád egyáltalán.
2019. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Válaszolt, csak nem úgy. Inkább mintha meg lenne sértődve vagy mintha már nem érdekelném. Aztán hogy most mi van, azt nem tudom, de azt sem, hogy mikor lenne érdemes újra nyitni,(hisz lehet, hogy akkor még haragudott) vagy egyaltalan nyitni felé.
2019. júl. 6. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk már 🤣

Minden az életben egy csalfa hazugság, olyan szó nincsen, hogy igazi barátság😅

2019. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsofimágus ***** válasza:

Nos akkor most figyelj rám... és ne törődj a többiekkel előttem.

Hasonló cipőben járok mint te, csak én azért nem találkozok a legjobb barátommal, mert kb fél ország választ el minket.

Írj neki még egyszer. Próbálj rá hatni. (Pl, hogy "még egyszer írok, utána békén hagylak örökre, ha nem tudjuk megbeszélni" stb). És akkor írd le az érzéseid. Ha ezt amit itt elmondtál (hogy problámás volt az életed, és hibáztál) ezt fejtsd ki hosszabban, és ŐSZINTÉN (ez fontos) írj le mindent, kérj bocsánatot, és várd meg a válaszát. És ne félj kisregényt írni. Az se baj ha két oldalas lesz, csak magyarázd el neki a te álláspontod.


De... ez nem garantálja azt, hogy sikeresen kibékültök. Nem ígérek semmit. Ha olyan jó barátnak hisz, mint amennyire te tartod őt, akkor kibékültök, de lehet, hogy neki nem vagy olyan fontos, és amikor megsértetted, csak az utolsó ütést vitted be neki... ha nem ír vissza, vagy távolságtartó lesz, akkor ne törd magad, mert akkor csak önmagad lelki állapotát is rontod a folytonos idegeskedéssel és stresszel, szóval akkor jobb lesz, ha békén hagyod őt.


Ha úgy gondolod, hogy valakivel kedved lenne beszélni vagy kérdezni akarsz akkor írj nyugodtan

18/L

2019. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!