Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne a legjobb választás?

Mi lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom. Az edzőteremben ismerkedtünk meg, gyakran együtt edzünk, minden nap beszélünk.

A napokban lesz a 21. szülinapja, de borzalmas ajándékozó vagyok.

Mindent szeret, ami a testépítéssel kapcsolatos. De az elcsépelt lenne vagy nem?

Szerintetek mit vegyek? Lehet basic dolog is, amit alapból egy barátotoknak vettetek és örült neki.

16l



2019. júl. 7. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elcsépelt, emlékezne egy ilyen ajándékkal arról, higy edzés közben barátkoztatok össze :)
2019. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy mi az amiket használ, akkor vegyél neki, viszont ha csak vaktában venni akarsz neki valami 'gyúrós cuccot', akkor én nem tenném. Mi van, ha olyat veszel neki amit nem használ / nem szeret, stb?:D
2019. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert edzőtermi barát az illető, még nem fontos ajándékot is venni neki. Ráadásul te vagy a lány. Elég,ha csak annyit mondasz, hogy Isten éltessen sokáig!
2019. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat ha valaki félreértett. Nem voltam elég egyértelmű.

Már nem csak edzőtermi barátom. Vannak azon kívűl is közös programok. Csak ott ismertem meg, rendszeresen megyünk együtt. De azon kívül is remek barátok. Csak rosdz vagyok az ajándékozásban.

2019. júl. 8. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Adj neki valami olyat, amivel eszébe tudod juttatni magad és elmosolyodik rajta. Példának okáért, lehet ez egy bögre valami vicces/szellemes felirattal/ábrával (ami köthető hozzátok). Vagy egy póló.


Hátha adtam ötletet. :)

2019. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!