Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek felnőttként vannak...

Nektek felnőttként vannak igaz barátaitok? Ha igen mennyi?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen, három. Egy fiú és két lány.


25/F

2019. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Gyerekként se voltak (akikről azt hittem azok, csúnyán átvertek), felnőttként még haverjaim sincsenek.
2019. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 1 lány és 2 fiú. Több, mint 5 éve járunk össze kb minden második héten plusz évi egy nyaralás. Van, hogy csak 2-3 nap de van, hogy akár 2 hét.
2019. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

0

39F

2019. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sajnos csak egy ember van akivel mindent meg tudok őszintén osztani. A többiek szépen eltűntek, amit nagyon sajnálok :(

24N

2019. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, hogy definiáljuk az igaz barátot.

én már jócskán felnőtt vagyok, nem a bulizás az életem.

Ha lelki bajom van, egyszer max. tudok valakivel beszélni, de az illető annyira el van foglalva a családjával, hogy szégyellek már neki is bármit mondani, mert úgyse ér rá, meg minek terheljem.

Van egy másik valaki, akinek meg azért nem tudok elmondani igazából dolgokat, mert ő meg mindenkinek elpletykálná. Viszont őrá számíthatok, ha nagy baj van, pl. ha nem lenne tető a fejem fölött, tutira befogadna egy ideig, és nem is zavarnám.

Még vannak olyan barátaim, akikkel néha beülünk ide-oda, de igazán komoly, nehéz ügyekről velük nem tudok és nem is akarok beszélni, és félkomoly ügyekben sem tudnék tőlük segítséget kérni.

A párkapcsolatom olyan, hogy nem tökéletes, de tudok segítséget kérni, és meg is hallgat a másik fél.

2019. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs.
2019. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egész életemben nem volt, felnőttként sem változott ez meg, azaz nincs igaz barátom. Barátaim sincsenek már sok éve. 28/F
2019. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent,hogy igaz barát?
2019. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a páromat tekintem a legjobb barátomnak,vele mindent meg tudok beszélni,a szart is épp úgy mint a jó dolgokat,ilyen szinten sosem beszélgettem el senkivel és nem is fogok valószínűleg.. másra nincs igényem és erőltetni nem fogok csak azért egy kapcsolatot, hogy legyenek barátaim,amikor az egész erőltetett és egyoldalú. Sok emberben csalódtam,adtam sokadik esélyt,de belefáradtam. Megmondom őszintén,azóta sokkal nyugodtabb az életem és kifogásokat sem kell gyártanom,hogy miért nem találkozok ezzel meg azzal. Amúgy jó ismerőseim vannak akikkel szívesen beszélgetek,ha összefutunk,de nem igazi barátok.
2019. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!