Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Mi kell ahhoz, hogy...

Lányok! Mi kell ahhoz, hogy itt egy férfival barátkozzatok, vagy eleve esélytelen a dolog?

Figyelt kérdés
Én szeretnék lányokkal barátkozni, utaznék 70-80 kilométert is, hogy találkozni tudjunk, mert nem netes barátokat keresek. Amint kiderül, hogy férfi vagyok, már érdektelenné válok a lányok számára, hiába nem tudnak bármi mást rólam. Egyszerűbb lenne férfiakkal barátkoznom, de amennyivel a munkám során találkozom, az elég, a nőket hiányolom nagyon az életemből. 28/F

2019. júl. 7. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondod most hogy csak baratkoznal...en is szerettem volna lányként fiukkal baratkozni. Elobb utobb mind tobbet akart

Miert akarnal csak baratkozni? Fiuk onkent csak ugy nem baratkoznak lanyokkal (sajnos)

2019. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása közben rezgett a léc, hogy nem is barátkozni akarok, hanem valami komolyabbat annál. A komolyabbhoz viszont túl együgyű vagyok, viszont szinte egyátalán nem ismerem a másik nemet, ezért szeretném őket jobban megismerni. Rossz indok, nem? Akkor csak dugni akarok, ez a hihetőbb magyarázat.
2019. júl. 7. 21:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Oooo oke😐
2019. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Részemről teljesen esélytelen. Mármint nem a nemed miatt. Én itt nem barátkozom senkivel, normális ember úgyse jár ide. (nyilván én se vagyok az, van egy csomó bajom)

Úgyhogy szerintem keress egy alkalmasabb közeget.

2019. júl. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Van azért itt normális ember is. Meg kinek mi a normális. Bízom benne, hogy egyszer összefutok az egyikükkel.

Ha lenne ennél alkalmasabb közeg, akkor nem itt ismerkednék. Nagyon nehezen ismerkedek, még más bárhol tud, én örülök, ha legalább köszön valaki.

2019. júl. 8. 06:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen.

Még neten csak-csak, de már utaznál is... nem. Ilyenkor megszólal a riasztó. Férfi csak úgy haverkodni nem utazik.

2019. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor el kell fogadnom, nem lesznek továbbra sem lány barátaim. A kollegákkal (a főnökömön és rajtam kívül nincs más férfi jelenleg), jól el vagyok, ennyivel be kell érnem, még ha nem barátság egyik sem.
2019. júl. 8. 19:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Iiigen, az az utazós dolog kicsit tényleg bekapcsolja a vészharangot. :D

Figyu, te most akkor barátság extrákkal kapcsolatra vágysz vagy ténylegesen barátságra?

2019. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Esélytelen lenne nálam.


Régen volt egy ilyen barátom. Mindig erőltette, hogy találkozzunk. Egyszer pesten volt dolgom, addig rinyált, hogy kierőltette hogy fussunk össze. Mondom oké.

Énekelt is nekem meg minden, kicsit kínos volt.

Ő ezt a találkozót szerintem randinak gondolta. Ez után mindig kérdezte, mikor találkozunk újra. Menjek fel megint Pestre. Az ország másik felében lakok, egy pesti út nem 1ft, erre mindig azzal jött hogy "de dolgozol! van pénzed!". 17 voltam, diák munkán, és nem erre akartam költeni a pénzem.

Ő amúgy 25 volt, nem dolgozott, anyuci tartotta.

Raktam fel magamról munkahelyi képet, amin más pasik is voltak, röhögtünk együtt meg ilyenek. Azon nagyon behisztizett, féltékenykedett. Miért voltam ott jobban kiöltözve, mint mikor vele találkoztam, stb. Sértegetések sorozata.

Megszakítottam ezt a "barátságot", kb 6-7 éve, de azóta is rám ír minden évben új ál-profilról facebookon.


Na, azóta én nem barátkozok pasikkal neten.

Ezzel is le volt tisztázva már az elején, hogy nem lesz soha több barátságnál, nem az eseten. Én se voltam az esete, elmondása szerint...de úgy tűnik hazudott.

2019. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez durva amit írtál, én soha nem csináltam ilyet és nem is csinálnék, ez már nekem is sok lenne. Barátság az barátság, randi az randi, de még ott is kínos az éneklés. A többi meg elmegy zaklatásnak.


Volt régebben egy lány barátom, ott én is kicsit féltékenykedtem, de ennek nem adtam hangot. Jóban voltunk, ám közbejött egy harmadik személy, aki úgy éreztem, elveszi tőlem az egyetlen barátom. Jól éreztem, így lett, de volt itt más is, amit a mai napig nem tudok. Voltak más barátai is rajtam kívül, velük kapcsolatban nem éreztem ezt.


Volt egy másik lány is, ő innen, a Gyakoriról. Tartott pár évig, mint kiderült, ő barátságnak gondolta, én nem. Nagyon nagyon kevésszer találkoztunk, de azoknak szinte minden percét imádtam. A neten beszélgetve viszont nem éreztem semmit, és sajnos az utóbbi volt a gyakoribb. A néhány találkozás (félévente, évente egy) alatt nem tudtam megismerni, és nem a neten, betűkből akarok valakit megismerni.


Látszik, nagyon a találkozásról beszélek, mivel ez nekem fontos. De ettől még nem várom el, hogy állandóan találkozzunk, amíg volt kivel, addig szerintem jól is működött. A találkozást a net kiegészítette, így volt jól. Mindkettőnek azért lett vége, mert a net átvette a találkozás felett az uralmat. Hetek, hónapok alatt nem lehetett megbeszélni semmit, a neten viszont bármikor beszélgethettünk.


Nem tudom két mondatban bemutatni magam, nem tudom milyen voltam barátként, de a #9-es hozzászólásban leírt "barátnál" fényévekkel jobb, ez biztos. Amik nekem hiányoznak: baráti beszélgetések, koncertek, sport (görkori, jégkori), közös vásárlás, közös étkezések (pl. gyorsétteremben), ülni a fűben és csak létezni. Volt valamennyire példa, régi szép emlékek 2011-12 ből. Mennyi mindenről pedig lemaradtam és maradok életemben. Vannak a közelben rendezvények, idén eddig semmire sem mentem el, egyedül nincs kedvem, inkább akkor már dolgozm, hátha nem gondolok rá, hogy akár ott is lehetnék (de egyedül?). Pár hete az egyik kollégámmal rendeltünk a munkahelyre pizzát, hiába dolgoztunk, annyira jó volt az egész. Nyilván, a szerelem is hiányzik, de a barátok is.

2019. júl. 10. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!