Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan aki megvan...

Van itt olyan aki megvan győződve róla hogy nem benne van a hiba és mégis csak alig tud normálisan beintegrálódni ebbe a magyar társadalomba? 24/F

Figyelt kérdés
Számomra túl sok a csőcselék, az igénytelen, primitív, buta, gusztustalan ember. Hogy tudnám ezt jobban kezelni?

2019. júl. 7. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem,en nem vagyok olyan egoista hogy azt higyjem h 100hulye van es csak én vagyok az okos. Én vállalom h bennem van a hiba. Tarthatnal egy kis onosmeretet te is
2019. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Megnyugtatlak hogy benned van a hiba. :D
2019. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

És hol a kép, hogy tudjam milyen az az ember akire leírtál 5 jelzőt?

Amíg nem kapok képet csak annyit tudok erre írni hogy, biztos a Te életed sincs rendben, ahogy az enyém se, meg a Földön sok millió emberé még.

2019. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az én életem eddig tök rendben van jelentem, nem vagyok nehéz eset, mondhatni rossz szokásaim sincsenek. Maximalista vagyok elég erős megfelelési kényszerrel. Nem hiszem hogy ez azt jelentené hogy bennem van mégis a hiba, mivel mindenkit emberként kezelek és szeretnék segíteni is akinek lehet. A hajléktalant is emberként kezelem.
2019. júl. 7. 21:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre elég nehéz olyan választ adni ami neked megfelelne, mert ha van mondjuk egy iskolai osztály ami 20-30 fős vagy egy munkahely és rajtad kívül mindenki meg tudja oldani, hogy beilleszkedjen és egyedül csak te szenvedsz ezzel akkor elég nyilvánvaló, hogy nem a többséggel van a gond. Ameddig meg vagy győződve arról, hogy ez nem a te hibád addig nem is fogsz fejlődni és ezáltal nem is fogod jobban kezelni a helyzetet.
2019. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az a nagy helyzet hogy pontosan mindig a többséggel van a gond akik beleviszik egymást sokszor a rosszba. Nem volt sosem gondom a beilleszkedéssel, mindig megtaláltam osztályon belül azt a pár embert akikkel elvoltam.
2019. júl. 7. 22:02
 7/15 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, nagyon fellengzősen hangzik. És mivel itt is rengeteg a primitív, buta ember, nem csoda, ha egyből nekedugrik mindenki. A magyarok már csak ilyenek. Fejtsd ki hosszabban, hogy pontosan mi a probléma, érdekelne!

26f

2019. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy kicsit tényleg egoista a kérdés, de én is így érzem :D

Bár nálam az a helyzet, hogy a korosztályommal átlagba jól kijövök, de megtartani nem tudom a barátokat hosszan, viszont a párom baráti körével jobban érzem magam, sokkalta kellemesebb társaság (6-9 évvel idősebbek).

Szóval én úgy tartom, hogy ha a hiba bennem is van, az az hogy máshogy értem meg mint a korosztályom nagyja.


22/L

2019. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sokan nem tudják a szó jelentését. Egoista: csak magára gondoló ember aki csak a saját érdekeit nézi. Én ennek szöges ellentéte vagyok mert empatikus vagyok és sajnálom szegény embereket akik mondjuk egészségügyi okok miatt sem dolgozhatnak, ha tudnék szívesen segítenék nekik.

Ugyanakkor sajnálom hogy egy olyan társadalomban kell élnem ahol a buszon olyan a hangulat mint a ravatal előtt, és kerülgetnem kell a belvárosban a büdös, igénytelen embereket. Az ideális barátnő találás pedig csodaszámba tartozik mivel hasonló mentalitású és igényesebb lányokat nagyon nehezen találok. Ez sem az én hibám:D De ha jobban alszotok akkor varrjátok a nyakamba.

2019. júl. 8. 21:10
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos előítéletesek az emberek és rendkívül felszínesek is. Ez itt is kijött az előbb. Senki nem tud rólam semmit, egy cseppnyit sem. Annak is örülnék ha több egészséges önképpel rendelkező ember lenne, akiknek önkritikájuk is van mert én ha valamiben hibázok akkor igenis elismerem.
2019. júl. 8. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!