Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem úgy, hogy az...

Miért érzem úgy, hogy az emberek el akarnak taposni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy mindenki csak belém akar rúgni,soha nem számíthatok senkire,örülnek ha szenvedni láthatnak és kárt okoznak nekem,minden alkalmat megragadnak,hogy belém rúgjanak.

21 vagyok,de még soha sem voltak barátaim.Ha valakivel barátkozni próbáltam az csak kihasznált,de én soha sem számíthattam senkire.Soha nem bízhattam meg senkiben,ha valami bizalmasat elmondtam a másiknak az egyből kiteregette a fél világ elött és nevetség tárgyává tett.

Már évek óta nincs még haveri kapcsolatom sem,nem szól hozzám már a kutya sem.Itt az oldalon is kiírtam egy kérdést hogy miért nincsenek barátaim de ott is csak belémrúgtak mert ezt élvezik



2019. júl. 10. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóban kevés megbízható ember van, ezt én is tapasztalom.
2019. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az emberek nagy része ilyen. Hátba szúr, kétszínűsködik, elárul, kihasznál, érdekből barátkozik, felszínes és buta.

Olyan 15 éves koromtól volt kb 15-20 fős haveri társaságom. 30 éves koromra két embert tartottam meg közülük. :D Plusz a párkapcsolatom (aki nem abból a bandából jött).

2019. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

#2 vagyok: Ráadásul van még egy olyan idióta, kretén réteg is, akinek az a szórakozás és az önmegerősítés, hogyha a másikat szerencsétlennek állíthatják be. Akkor azt érezhetik, hogy az ő tyúksz#ros életük fontosabb, ők jobb emberek, fölényeskedhetnek stb. Szánalmas, hogy ebből próbálnak önbizalmat kovácsolni. :D Az már nem esne jól nekik, hogyha az életükben elért eredményekkel kellene (de amúgy azt sem kell a gyengébb orra alá dörgölni) kitűnniük. Valahogy ez az nyomorult mentalitás ivódott be az emberekbe (vagy mindig is jelen volt, nem tudom, nem vagyok itt a kezdetek óta :D ), hogyha nekik sz#r, akkor lehúzzák a szintjükre (legalábbis megpróbálják) a másikat is és akkor örülhetnek, hogy ő sem jobb tőlük. Tényleg siralmas. :)

Takarítsd ki az életedből az ilyen mérgező személyeket, felesleges rájuk energiát pazarolni. Előbb-utóbb úgyis lesz olyan, aki megérdemli a figyelmet.

2019. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

7 éve egyetlen barátot sem sikerült szereznem,barátok nélkül meg nagyon szar,unalmas az élet.

Nekem 0 barátom van,neked legalább van 1-2.

2019. júl. 10. 12:47
 5/7 anonim válasza:

Nem 1-2, hanem 2+párkapcsolat. :) És ennyi nekem elég. Azért mondom, hogy nem kell itt 10+20+30 ember. Nem is lenne időm+energiám annyival érdemben foglalkozni, még 5-tel sem.

Hobbi által nem tudsz barátkozni? Sport? Amíg jártam konditerembe, olyan könnyen ment volna a dolog [nem mintha most nehéz lenne a sportpályán (futás+kondipark)], itt a Facebook, csak egy közös pont kell és megy, mint az ágybasz#rás.

Mennyire adod ezt elő a potenciális új embereknek az életedben, hogy nincs barátod, 7 éve nem jön össze?

Mert, ha látják, érzik rajtad, akkor a legtöbben szerintem menekülnek. Ezt olyan energia vámpíroskodásnak fogják betudni és hát őszintén, ki akarna egy olyan emberrel barátkozni, aki lehúzza őket az életről? :) Én is majdnem kiXeltem a kérdésed. :D Bár nem is barátkozni jöttem ide.

2019. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha úgy érzed, hogy súlyos a helyzet, akkor gondold át, hogy mi az, amin változtatnod kellene saját magaddal kapcsolatosan és tedd is meg.

Ha nem megy, akkor kérj segítséget egy pszichológustól. Nem ciki, hidd el.

Menni fog az, sok sikert!

2019. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A konditeremből sincsenek barátaim.

Nem adom elő új embereknek hogy nincsen.7 éve amikor embereket ismertem meg,akkor még nem is gondolkodtam ilyenen,de kiderült mindenkiről,hogy nem a barátom.Csak a csicskájaként tekint rám.

Végül minden egyes álbaráttal megszakadt a kapcsolat,volt aki egyszerűen csak eltűnt,volt akivel komolyabban összevesztünk,volt verekedés is.

Végül soha nem találtam barátot

2019. júl. 10. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!