Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, ha egy tini lány...

Az normális, ha egy tini lány azért szakítja meg a kapcsolatot egy barátnőjével, mert a barátnője nem támogatja bizonyos okok végett a kapcsolatát?

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
tini, náluk megesik
2019. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyámmal is megszakítottam a kapcsolatot, amikor folyamatosan a férjemet szidta. Semmi oka nem volt rá amúgy, csak ő 2 szar házasságon van túl és rossz volt látnia, hogy másnak sikerül. 18 voltam akkor, 20 az esküvőnkkor. Oda eljött, de húzta a száját. Most vagyok 32, mióta megszülettek a gyerekeink, normalizálódott a helyzet.
2019. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mik az okok? Ha valódi barát, akkor is ott lesz majd, ha esetleg nem jön össze a kapcsolat. Ha nem, nem kár érte.


Felnőtteknél is megesik. Van olyan (ma már inkább csak ismerős)"barátom" aki meglepő módon egyik kapcsolatom sem támogatta. Fikázta még azokat is, akik az előtt voltak, hogy őt egyáltalán megismertem. Ma már nem tartjuk a kapcsolatot.

2019. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Tini+lány+normális?
2019. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
78%
Azért nem mindegy hogy ok nélkül fikázza a kapcsolatot vagy valami tényleg nem oké a kapcsolattal és erről normális hangnemben elmondja a véleményét, csak a másik besértődik. Egyébként felnőtteknél is simán előfordul, nekem barátném azért szakította meg velem a kapcsolatot mert nem kapott tőlem buksisimit amikor felcsináltatta magát egy pasival, hogy az elvegye.
2019. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem tudatjuk; az is lehet, hogy pont az a nem normális, hogy a fiúval marad, miközben súlyos okok szólnak a kapcsolatuk ellen.
2019. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Van egy barátom,7 éves korunk óta ismerjük egymást,most 40en túl vagyunk.

Össze jött egy lánnyal anno,majd a lány ott hagyta,mondván ő egy másik pasira várt addig nem akart egyedül lenni.

A barátom nagyon magaalá esett...

Hónapokig ápoltam a lelkét mire helyrevágódott...

A lánynak nem jött össze az új kapcsolata és egy évvel később vissza táncolt a barátomhoz aki elfelejtett mindent..

Elvette feleségül,gyermekeik vannak stb..

Ekkor rendessen elküldtem a bánatba,nem örültem neki de nem nekem kell együtt élni a lánnyal úgy voltam vele...

Azóta is barátok vagyunk,bár én elengedek mindent a fülem mellet amit a felesége mond.

2020. márc. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!